Міжнародна діяльність

17-19 жовтня 2018 кафедра приймає участь у заході NATO Science for Peace and Security – “Soft Target Protection”, Прага, Чеська республіка. Детальніша інфомація за посиланням – “Soft Target Protection”.

Делегація від України на міжнародній конференції НАТО, Прага, 2018 рік.


18-20 квітня 2016 кафедра прийняла участь в The Global Summit on Chеmical Safety and Security CHEMSS 2016, м. Кельце, Польща. Програма проведення – CHEMSS_Program_22_02_PL.PDF.

 

 


Участь в програмі 2D – двійний диплом

НТУ “ХПІ” – вуз-партнер польського університету з питань менеджменту охорони праці. Кафедра приймає участь в освітній програмі WSZOP – Вищої школи менеджменту охорони праці міста Катовіце (Польща). WSZOP – є лідером в сфері освіти з питань безпеки і перший університет в країні, в якому створено факультет інженерних досліджень, згідно зростаючому попиту на спеціалістів в галузі охорони праці та здоров’я. У студентів є можливість паралельно отримати другий диплом Вищої школи менеджменту охорони праці міста Катовіце.

Опис програми 2D (українською мовою)

Пропозиції для бажаючих на 2017/2018 навчальний рік – Презентація (українською мовою)

 


Співпраця з Global Institute for IT Management

НТУ “ХПІ”, кафедра Безпека праці та навколишнього середовища уклали договір з американським інститутом GIIM, на видачу 5 видів сертифікатів:
– Лідерство в бізнесі – управління ІТ;
– Управління кібербезпекою / Інформаційна безпека;
– Управління даними в якості активу;
– Розгортання бізнес-аналітики;
– Консалтинг в області управління.

Ознайомитись з презентацією можна тут: GIIM

Web: http://www.globaliim.com/

 


EUROEAST promo presentation (презентація на англійський мові, формат PDF).

Кафедра «Безпека праці та навколишнього середовища» входить в академічну групу проекту №530603-TEMPUS-1-2012-1-LT-TEMPUS-JPHES «Реформування навчальної програми побудованого середовища у країнах Регіону Східного Добросусідства» (CENEAST), який спрямовано на реформування навчальних програм по екології у вузах Білорусі, Росії та України відповідно до Булонської практики з метою підвищення їх здатності постійно модернізувати, поліпшувати якість та значущість освіти студентів будівельної та інженерної сфер згідно потреб ринку праці та задля забезпечення міжнародного співробітництва.
Кафедрою БП та НС спільно з кафедрою хімічної техніки та промислової екології НТУ «ХПІ» проводиться активна робота з виконання проекту TEMPUS «CENEAST».

У 2011 році НТУ “ХПІ” відвідав з читанням лекцій за програмою FULBRIGHT (Фулбрайт) спеціаліст в аерокосмічній галузі та безпеки доктор технічних наук, професор університету штату Індіана (США), експерт НАТО та НАСА, наш колишній співвітчизник Борис Блюхер. Він прочитавши співробітникам кафедри “Охорона праці та навколишнього середовища” нашого університету кілька лекцій на тему “Менеджмент охорони праці в США”, а для викладачів м. Харкова лекцію на тему “Дистанційна освіта, питання санітарної гігієни, міжнародні нормативи”. Також прочитав лекцію “Аналіз стану та удосконалення умов праці на підприємстві” і “Безпека праці на підприємстві” студентам НТУ “ХПІ” (англійською мовою).