Олімпіада

На протязі останніх 15 років у НТУ “ХПІ” на базі кафедри системного аналізу і інформаційно-аналітичних технологій проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Інформатика”.  Для участі в олімпіаді запрошуються студенти, які в своїх ВНЗ посіли І-ІІІ місця у І етапі олімпіади. Традиційно до участі в олімпіаді допускаються й студенти інших напрямів, насамперед споріднених з напрямом “Інформатика”. У олімпіаді можуть також прийняти участь іноземні студенти.

Олімпіада проводиться у особистому заліку, але бажаним є участь декількох студентів від одного ВНЗ. У цьому разі будуть підводитись підсумки у неофіційному командному заліку (по результатам, отриманим трьома учасниками команди, що посіли найвищі місця).

У організації олімпіади, крім викладачів і співробітників кафедри системного аналізу і інформаційно-аналітичних технологій НТУ “ХПІ”, традиційно приймають участь представники Національного технічного університету радіоелектроніки, Національного аерокосмічного університету “Харківський авіаційний інститут”, інших ВНЗ, а також Інституту проблем машинобудування НАН України. У організаційний комітет олімпіади, крім того, входять представники таких IT-компаній, як “Клауд Воркс” і “Телесенс”.

Зразки задач