Студентське життя – це не тільки навчання!

Німецький письменник Ліон Фейхтвангер сказав: «Талановита людина талановита в усьому. Вірність змісту цього афоризму було підтверджено студенткою вже 2 курсу групи СГТ-520 Чичикало Валерією.

Валерія має успіхи не тільки у навчанні, але й приймає активну участь у громадському житті. Свого часу, вона пройшла конкурсний відбір і була прийнята до одного з кращих творчих колективів Палацу студентів НТУ «ХПІ» – Народного ансамблю народного танцю «Україна». У складі колективу Валерія брала участь у фестивалі «Студентська  весна 2021» та у Всеукраїнському конкурсі «Гран-Прі Світлани Коливанової», де ансамбль отримав нагороду лауреатів 3 ступеня. Приймаючи до уваги високі результати творчого колективу, а також неабияку майстерність його учасників, міжнародною конкурсною комісією було прийнято рішення запросити Народний ансамбль Палацу студентів НТУ «ХПІ» представити Україну в престижному конкурсі  танцювальних колективів у Чорногорії. Кафедра  соціології і публічного управління пишається здобутками Валерії Чичикало та бажає їй успіху під час конкурсних виступів.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Студентське життя – це не тільки навчання.

ВІТАЄМО ХОРОШМАН МАРІЮ ЮРІЇВНУ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ!

 Колектив кафедри соціології і публічного управління щиро вітає Хорошман Марію Юріївну, студентку 3 курсу, групи СГТ-518 з перемогою у конкурсному відборі та отриманням запрошення на навчання до УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА!

Колектив кафедри соціології і публічного управління бажає Марії подальших успіхів у розвитку свого лідерського потенціалу, а також ефективного його використання у повсякденному студентському житті. Сподіваємося, що навчання в УКРАЇНСЬКІЙ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА буде не лише корисним для Марії, а й стане поштовхом для подальшого розвитку студентського самоврядування факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ».

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО ХОРОШМАН МАРІЮ ЮРІЇВНУ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ!

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМУ!!!

Кафедра соціології і публічного управління вітає своїх випускників з довгоочікуваною подією — отриманням диплому! Бажаємо, щоб ті труднощі, які вже були подолані, залишились найбільш складними у вашому житті: а далі — тільки успіх, досягнення, реалізація та потенціалів становлення у якості професіоналів! Досягати поставлених цілей, не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненими у своїх силах! Науково-педагогічний склад кафедри завжди радий бачити свої випускників в стінах рідного університету!

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМУ!!!

ВІТАЄМО З ЗАХИСТОМ ДИПЛОМІВ !!!

Дорогі наші колишні студенти, а сьогодні вже майже бакалаври!

Науково-педагогічний та допоміжний персонал кафедри соціології і публічного управління щиро вітає вас з успішним захистом дипломів. Позаду залишилися безсонні ночі, хвилювання за результати іспитів і заліків, перші не впевнені кроки у дорослому житті. Сьогодні ви переконали не лише членів кваліфікаційної комісії у своїй здатності бути соціологом, а й самих себе у можливості бути дорослими – ставити цілі та досягати їх! День захисту диплома – це чергова сходинка успіхів в житті кожного студента. Нехай цих сходинок поки не багато, але і життєва дорога тільки починається. Ми щиро бажаємо вам самореалізації, вдалого початку професійної кар’єри, а також сил для подальших кроків у вашому трудовому житті.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до

НТУ «ХПІ» У ВЗАЄМОДІЇ З KAUNAS UNIVERSITY OF TECHNOLOGY  (ЛИТВА) УСПІШНО ПОДАВ ЗАЯВКУ ПРО СПІЛЬНУ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ

За результатами взаємодії з представниками наукової та науково-педагогічної спільноти Kaunas University of Technology було досягнуто домовленість про подання спільної заявки на участь у конкурсі українсько-литовських науково-дослідних проектів. Під час декількох онлайн комунікацій з литовськими колегами було досягнуто домовленості не лише щодо змісту майбутньої конкурсної заявки, а у тому числі й домовленості про подальший розвиток співробітництва між університетами. 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ЗАЯВКА ПРО УЧАСТЬ У КОНКУРСІ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ

Завідувач кафедри соціології і публічного управління д.держ.упр., професор Мороз В.М. прийняв дистанційну участь у роботі інформаційно-комунікативного заходу Національного агентства України з питань державної служби (НАДС). Під час онлайн-сесії заходу «Формування конкурсних пропозицій закладами освіти – учасниками конкурсного відбору виконавців державного замовлення» Голова НАДС Н. Алюшина висвітлила особливості проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Фахівці НАДС роз’яснили учасникам інформаційно-комунікативного заходу зміст Наказу НАДС від 13.04.2021 №66-21 та відповіли на запитання присутніх щодо особливостей використання інституалізованих у цьому документі критеріїв відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Отримана під час роботи заходу інформація дозволить скорегувати напрями докладання зусиль науково-педагогічних працівників кафедри щодо вдосконалення змісту та практики реалізації відповідної освітньої програми.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до НАДС

ПІДСУМКИ РОБОТИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЧАС ВИКЛИКІВ І МОЖЛИВОСТЕЙ: ПРОБЛЕМИ, РІШЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ”

(БАЛТІЙСЬКА МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ, 13-15 ТРАВНЯ 2021РОКУ, РИГА)

Професорка кафедри Семке Н.М. та професор кафедри Калагін Ю.А. взяли участь у роботі XI Міжнародної науково-практичної конференції  “Час викликів і можливостей: проблеми, рішення, перспективи” яка була проведена в Балтійської Міжнародної Академії 13-15 травня 2021року в м. Рига.

В результаті активного обговорення підсумків наукових досліджень, представлених науково-педагогічними працівниками кафедри, були визначені перспективні напрямки подальшої співпраці  у галузі управління персоналом.

Пропонуємо студентам та науково-педагогічним працівникам кафедри приєднається до досліджень.

 

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ РОБОТИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

КАНІКУЛИ З ПОЛІТЕХОМ – ЦЕ ЦІКАВО ТА ПІЗНАВАЛЬНО!!!

Саме так прокоментували школярі свою участь в науково-популярному заході «Канікули в стилі STEMCamp School», який відбувся 8 червня в «Арсеналі Ідей Україна» в НТУ «ХПІ» за участі викладачів та аспіранта кафедри соціології та публічного управління. Цього разу для учнів харківських шкіл ми підготували пізнавальну вікторину, яка допомогла школярам зануритись у світ соціології та управління, отримати цікаву інформацію про суспільство, познайомитись із методами соціологічних досліджень та  дізнатися про особливості професії соціолога.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до КАНІКУЛИ З ПОЛІТЕХОМ – ЦЕ ЦІКАВО ТА ПІЗНАВАЛЬНО!!!

V МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ:

«СУЧАСНА ВІЙНА: ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТ»

25-26 ТРАВНЯ 2021 РОКУ

Один з напрямків наукової роботи кафедри, що має міжнародне визнання – соціальні аспекти забезпечення  національної безпеки. Науково-педагогічні працівники кафедри постійно беруть активну участь у заходах щодо вдосконалення функціонування системи національної безпеки України.

Професор кафедри, доктор соціологічних наук Рущенко Ігор Петрович презентував результати чергового етапу наукового дослідження під час роботи  V міжнародної наукової конференції: «Сучасна війна: гуманітарний аспект».

Напрямок наукових досліджень професора Рущенко І.П. є унікальними, бо не має аналогів ані в Україні, ані за кордоном, тому його доповідь на тему: «Русский мир» – ідеологема, що загрожує національній безпеці» викликала активну наукову дискусію та жваве обговорення.

У подальших доповідях розглядалися проблеми: соціальних аспектів «гібрідної війни», цивільно-військових відносин,  інформаційної безпеки, медіаграмотності, морально-психологічного забезпечення бойових дії, які  сьогодні є найбільш актуальними.

Загалом у роботі конференції взяли участь науковці 20 закладів вищої освіти та наукових установ України і зарубіжних країн, офіцери та фахівці Командування Повітряних Сил ЗСУ та Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України тощо.

Черговий раз ми мали можливість переконатися в тому, що наукові розробки нашої кафедри мають міжнародний рівень, нам необхідно  продовжувати консолідувати інтелектуальний потенціал науково-педагогічних працівників кафедри та студентів на користь забезпечення національної безпеки України.

V міжнародна наукова конференція: «Сучасна війна: гуманітарний аспект» – дійсно масштабний івент. Дякуємо представникам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за запрошення та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до V МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ: «СУЧАСНА ВІЙНА: ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТ» 25-26 ТРАВНЯ 2021 РОКУ

18 травня 2021 року в он-лайн форматі відбулася щорічна науково-теоретична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «МОЛОДІЖНИЙ СОЦІОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ НТУ «ХПІ». Конференція була присвячена актуальним питанням розвитку сучасного суспільства.

За результатами конференції організаційний комітет відмітив грамотами студентів, тези яких були визнані найкращими. Це – Дигун Карина (СГТ-М520), Прокопенко Андрій (СГТ-517), Вєцу Надія (СГТ-517), Хорошман Марія (СГТ-518).

Всім учасникам конференції щиро дякуємо за участь, бажаємо і надалі творчої наснаги та наукових досягнень!

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ МОЛОДІЖНОГО ФОРУМУ