АСПІРАНТ-ВИПУКНИК ПРЕЗЕНТУВАВ ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ РОБОТИ НАД ТЕКСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

На розширеному засіданні кафедри соціології і публічного управління (30.09.2022) відбулась презентація результатів роботи аспіранта Криворучко М.Г. «Зовнішне зловмисне втручання у громадянський конфлікт як технологія гібрідної війни» (спеціальність 054 – «Соціологія»; науковий керівник – професор Рущенко І.П.). Під час роботи комуникативного заходу науково-педагогічні працівники кафедри, та обрані з їх складу рецензенти, оцінили якість підготовленої дисиретантом роботи та надали рекомендації щодо можливості удосконалення змісту представленої роботи. За результатами голусування членів кафедри Криворучко М.Г. отримав підтримку своєї роботи та схвалення на можливість її подання до спеціалізованої вченої ради для розгляду та подальшого захисту. Вітаємо аспіранта та кафедру з успішним закінченням навчання.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до АСПІРАНТ-ВИПУКНИК ПРЕЗЕНТУВАВ ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ РОБОТИ НАД ТЕКСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

КАФЕДРА СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ НТУ  «ХПІ» ВІТАЄ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до КАФЕДРА СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ НТУ  «ХПІ» ВІТАЄ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

КАФЕДРА СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ НТУ  «ХПІ» ВІТАЄ З ДНЕМ СОЦІОЛОГА!

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до вітання

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІХ науково-практичної конференції  «Розвиток сучасного українського суспільства в соціологічному вимірі», яка відбудеться 25 листопада 2022 р.

Інформаційне повідомлення «Розвиток сучасного українського суспільства в соціологічному вимірі»

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до Шановні колеги!

СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ВЕРЕСНЕВОМУ ЗАСІДАННІ ВЧЕНОЇ РАДИ ННІ СГТ

20.09.2022 року члени нашої кафедри (завідувач кафедри соціології і публічного управління, д.держ.упр., проф. Мороз В.М. та професорка кафедри д.держ.упр., проф. Терещенко Д.А.) прийняли участь у роботі Вченої ради ННІ СГТ. Серед основних питань, які були розглянуті під час роботи організаційно-комунікативного заходу:

1) про підсумки набору студентів на освітні програми підготовки бакалаврів ННІ СГТ у 2022 році (доповідач – директор інституту проф. Кіпенський А.В.);

2) про хід ліквідації академічних заборгованостей студентів ННІ СГТ денної та заочної форм навчання (доповідачі – заст. директора проф. Савченко Л.П., заст. директора доц. Бабкова Н.В. та завідувачі кафедрами ННІ СГТ);

3) висунення на конкурс НТУ «ХПІ» дипломних робіт та проектів бакалаврів та магістрів ННІ СГТ (доповідачі – завідувачі кафедрами ННІ СГТ);

4) атестація аспірантів кафедр ННІ СГТ за результатами 2021/2022 н.р.

Доповідають – зав. кафедрами (доповідачі – завідувачі кафедрами ННІ СГТ)

За результатами роботи Вченої ради ННІ СГТ всі аспіранти кафедри соціології і публічного управління були атестовані. На конкурс НТУ «ХПІ» дипломних робіт та проектів бакалаврів і магістрів ННІ СГТ від кафедри соціології і публічного управління були подані роботи: Хорошман Марії Юріївни (назва роботи – «Споживча поведінка на ринку освітніх послуг»; спеціальність – 054 «Соціологія», перший рівень вищої освіти; науковий керівник – доц. Лященко Н.О.); Марценюк Анни Ігорівни (назва роботи – «Адаптація персоналу як функція управління людськими ресурсами організації»; спеціальність – 054 «Соціологія», другий рівень вищої освіти; науковий керівник – проф. Калагін Ю.А.)

 

 

 

 

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до

АСПІРАНТИ КАФЕДРИ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЗВІТУВАЛИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ РОБОТИ

Сьогодні (17.09.2022) на кафедрі соціології і публічного управління під голуванням завідувача кафедри д.держ.упр., проф. Мороза В.М. відбулась перша сесія вересневого засідання кафедри. Під час роботи організаційно-комунікативного заходу було розглянуто питання звіту аспірантів 1-4 років навчання. На засіданні кафедри гарант освітньо-наукової програми «Соціологія» (PhD-програма) д-р соціол. наук, проф. Горошко О.І. представила кожного з аспірантів та у взаємодії з їх науковими керівниками висвітлила поточні результати їх роботи над текстом майбутньої дисертації.

За результатами звіту кожного з аспірантів та їх відповідей на запитання членів кафедри щодо стану роботи над текстом дисертації, були прийняті відповідні рішення, а також сформульовані конкретні рекомендації щодо напрямів підвищення рівня ефективності роботи здобувачів вищої освіти.

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до

ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА НА КАФЕДРІ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

Сьогодні (11.09.2022) на кафедрі Соціології і публічного управління відбулась урочиста зустріч з студентами-першокурсниками освітніх програм «Соціологія управління» (спеціальність – 054 Соціологія) та «Цифрове врядування» (спеціальність – 281 Публічне управління та адміністрування). Під час зустрічі студенти познайомились з гарантами обраних ними під час вступної компанії освітніх програм, а також з науково-педагогічними працівниками кафедри. Студенти 4-го курсу надали свої настанови студентам-першокурсникам та передали їм умовну естафету «охоронців традицій кафедри СПУ».

Під час заходу, з початком навчального року студентів привітали: завідувач кафедри соціології і публічного управління – професор Мороз В.М. (гарант бакалаврської програми «Цифрове врядування», спеціальність – 281 Публічне управління та адміністрування), професор Калагін Ю.А. (гарант магістерської програми «Соціологія забезпечення економічної діяльності», спеціальність – 054 Соціологія), професорка Терещенко Д.А. (гарант магістерської програми «Адміністративний менеджмент», спеціальність – 281 Публічне управління та адміністрування), професорка Горошко О.І. (гарант PhD-програми «Соціологія», спеціальність – 054 Соціологія).

День першокурсника на кафедрі соціології і публічного управління пройшов у дружній та невимушеній атмосфері.

Презентація кафедри соціології і публічного управління на зустрічі студентів-першокурсників з керівництвом Інституту соціально-гуманітарних технологій

Зустріч студентів-першокурсників з науково-педагогічним персоналом кафедри соціології і публічного управління

 

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА НА КАФЕДРІ СОЦІОЛОГІЇ І ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ВСТУПНИКИ НА ДЕННУ ТА ЗАОЧНУ ФОРМИ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!

Онлайн-консультація з фахових вступних випробувань до магістратури 2022р. на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», ОПП «Адміністративний менеджмент» проводиться кафедрою соціології і публічного управління 22.08.22 у 13.00 за київським часом на платформі ZOOM за посиланням:

Підключитися до конференції Zoom
https://us05web.zoom.us/j/86953089613?pwd=YWxuN0xTU3JYSUFGTzA4WGs1Z051Zz09

Идентификатор конференции: 869 5308 9613
Код доступа: adG8rk

https://us05web.zoom.us/j/86953089613?pwd=YWxuN0xTU3JYSUFGTzA4WGs1Z051Zz09

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ВСТУПНИКИ НА ДЕННУ ТА ЗАОЧНУ ФОРМИ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!

ЗБІРНИК ТЕЗ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ 17 грудня 2021р.

Збірник тез

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до ЗБІРНИК ТЕЗ

МАРАФОН «ВСТУП НА КАФЕДРУ СПУ 2022»

🔻🔻🔻УВАГА!!! Шановні абітурієнти та їх батьки, а також всі зацікавлені особи!!!

👨‍👨‍👧‍👧 КАФЕДРА Соціологіі і публічного управління НТУ “Харківський політехнічний інститут” оголошує тижневий марафон «Вступ на кафедру СПУ 2022»

Запрошує на Online – знайомство з освітніми програмами кафедри:
🔹 054 – Соціологія
🔹 281- Публічне управління та адміністрування
🔻можливість навчатися на бакалаврській, магістерській прграмі!!! Та навіть у аспірантурі.

Ти вже ознайомився із нашими спеціальностями 📝 і обрав собі до душі свою ❤️ ?!

На цьому тижні ми будемо надавати тобі відповіді на всі ❓гарячі запитання❓

Слідкуй за ними🧏‍♂️, обговорюй ці питання з нами у цьому чаті🙋‍♀️,
а якщо в тебе залишаться питання ще – ми (працівники приймальноі комісії, провідні викладачі та гаранти освітніх програм) з тобою зустрінемося у понеділок 4 липня об 11:00 у прямому ефірі на цьому каналі -щоб поговорити про вступ ще!

Ми чекаємо на тебе та твої запитання тут 👉
https://t.me/cpyntykhpi
💛💙❤️запрошуй своїх друзів та знайомих!!! Буде цікаво

🕐 4 липня о 11:00 (🇺🇦 час)
Посилання: https://t.me/cpyntykhpi
#GoKhPI
#Вступ_2022

Posted on by Redactor | Коментарі Вимкнено до МАРАФОН «ВСТУП НА КАФЕДРУ СПУ 2022»