Спортсмени НТУ «ХПІ» здобувають 6 медалей на Чемпіонаті Європи з армрестлінгу!

З 02 по 06 червня 2025 року у місті Клуж-Напока (Румунія) відбувся Чемпіонат Європи з армрестлінгу та пара-армрестлінгу.

          У змаганнях взяли участь понад 1000 спортсменів із 30 країн.

У складі національної збірної команди України взяли участь представники НТУ “ХПІ”: магістр кафедри комп’ютерного моделювання та інтегрованих технологій обробки тиском, група МІТ-Н924б Юрій Біда, магістр кафедри теплотехніки та енергоефективних технологій, група Е-М524а Валерія Пилюк та студент 2 курсу кафедри фізичного виховання навчально-наукового інституту соціально-гуманітарних технологій, група СГТ-123с Анатолій Потьомкін.

Спортсмени НТУ «ХПІ» на цих змаганнях вибороли 6 медалей (1 золоту, 1 срібну, 4 бронзові)!

     У змаганнях серед молоді до 23 років (U23) Юрій Біда у ваговій категорії до 100 кг на лівій руці здобув бронзову медаль, а на правій руці став Чемпіоном Європи, а Валерія Пилюк у ваговій категорії до 80 кг здобула 2 бронзові медалі!

В змаганнях з пара-армрестлінгу Анатолій Потьомкін у ваговій категорії до 70 кг завоював срібну та бронзову медалі!

Тренери спортсменів: доцент кафедри фізичного виховання, Заслужений тренер України Володимир Петренко, старший викладач кафедри фізичного виховання, Заслужений тренер України Олександр Петренко.

Вітаємо спортсменів та тренерський склад з яскравим спортивним досягненням!

Поділитись: