24 січня 2026 року о 11:00 на кафедрі фізичного виховання, в режимі онлайн, відбувся профорієнтаційний захід у форматі відкритої лекції для абітурієнтів на тему «Олімпійська історія України та незламного Політеху».
Метою заходу було ознайомлення майбутніх вступників з історією олімпійського руху в Україні, формування інтересу до спеціальності фізична культура і спорт, а також популяризація здобутків Політеху на Олімпійській арені .
Під час лекції було висвітлено ключові етапи розвитку олімпійського руху в Україні, досягнення українських спортсменів на Олімпійських іграх, а також роль НТУ «ХПІ» у підготовці фахівців і спортсменів, які гідно представляли Україну на національному та міжнародному рівнях.
Абітурієнти активно долучалися до обговорення, ставили запитання щодо особливостей навчання, перспектив працевлаштування випускників та можливостей поєднання навчання зі спортивною діяльністю.
Проведений захід сприяв підвищенню зацікавленості абітурієнтів у вступі до НТУ «ХПІ», на спеціальність А7 Фізична культура і спорт, формуванню позитивного іміджу кафедри та популяризації олімпійських цінностей серед молоді.

