Олімпіада з САПР та комп’ютерного моделювання 2018

Запрошуємо всіх бажаючих студентів технічних вищих навчальних закладів взяти участь у 21й олімпіаді з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» а також в конкурсі наукових робіт, які пройдуть 28-30 березня 2018 р. Цього року місцем проведення заходу був обраний Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (кафедра «Теорії і системи автоматизованого проектування механізмів і машин»).

Дана олімпіада проводиться вже протягом більше 20 років. Раніше її організаторами були: Хмельницький національний університет (1997-2013) і Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (2014-2017). Щорічно в олімпіаді бере участь близько 50 студентів з різних країн, таких як: Україна, Білорусія, Придністров’я, Росія, Польща та ін.

Географія зареєстрованих учасників:

В якості спонсорів, в різний час виступали: Аскон-Київ, AmcBridge (НПП «Аквасофт»), Интерсед Україна, T-FLEX. Пропозиція для спонсорів є по посиланню.

Спонсори Олімпіади 2018 року:

Про поточну олімпіаду можно дізнатися за цим посиланням.

Комментирование запрещено