ArtKhpi

Увага!

Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, галерея “ART KhPI”, Профком студентів НТУ “ХПІ”,  Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ» запрошують  усіх членів фотогуртка  “Спалах” при галереї “ART KhPI” узяти участь у обласному конкурсі та онлайн-виставці  «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова» (У межах проєкту “Міста Зінаїди Серебрякової”), присвячених визначній художниці.

Зінаїда Серебрякова (1884 – 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучному (тепер Харківського району Харківської області). Тут протягом 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Але і з Харковом вона була повʼязана з першого року свого життя. У 1918-1920 роках саме у Харкові вона знайшла притулок під час жахів Громадянської війни і написала низку творів.

Ми пропонуємо фотохудожникам відправитися у фотоподорож по Харкову і спробувати знайти куточки міста, які не змінилися за 100 минулих років (фрагменти вулиць, будинки, дворики) і відтворити втаємничену красу цих місць. Звертаємо увагу: робота, крім документальної відповідності, має бути ХУДОЖНЬО ОРИГІНАЛЬНОЮ, ВИРАЗНОЮ!

10 грудня 2020 р., у день народження художниці, кращі роботи будуть представлені на віртуальній виставці на Інтернет-ресурсах галереї “ART KhPI”, а найкращі — на онлайн-виставці “Міста Зінаїди Серебрякової” на інтернет-ресурсах Обласної художньої галереї “Мистецтво Слобожанщини” і будуть визначені переможці та лауреати, які отримають дипломи і грамоти, а також “серебряковські” подарунки.

Для участі у конкурсі треба до 05.12.2020  надіслати прикріпленими файлами на адреси: kit.tor.ina.kat@gmail.com та mmkrasikov@gmail.comфотографії (від 1 до 10), Цифровий формат:    JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів, або 300 dpi; кожний файл має бути підписаний українською мовою і в назві має містити : імʼя, прізвище автора, групу, назву. У листі повинна бути зведена інформація (прикріпленим текстовим документом) про всі надіслані роботи автора і про нього, а також його телефон та ел. пошта.

Довідки за тел.: 067-91-014-91 (Красиков Михайло Михайлович).

 

 

 

МІСТА Зінаїди Серебрякової

Обласний фотоконкурс та онлайн-виставка до дня народження художниці

 

Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, галерея “Мистецтво Слобожанщини” Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та галерея “ART KhPI” запрошують усіх бажаючихузяти участь у обласному конкурсі та онлайн-виставці  «Міста Зінаїди Серебрякової», присвячених визначній художниці.

Зінаїда Серебрякова (1884 – 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучному (тепер Харківського району Харківської області). Тут протягом 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Але і з Харковом вона була повʼязана з першого року свого життя. У 1918-1920 роках саме у Харкові вона знайшла притулок під час жахів Громадянської війни і написала низку творів. Не менше значення в її житті мали й інші міста — у будь-якому разі в кожному з них вона залишила часточку своєї душі, яка бринить у миттєвих етюдах чи продуманих архітектурних пейзажах, портретах містян, зроблених просто на вулицях.

Ми пропонуємо фотохудожникам відправитися у фотоподорож по Харкову, Парижу, Петербургу та іншим містам, де бувала чи мешкала наша славетна землячка (список додається), і спробувати знайти куточки міста, які не змінилися за 100 минулих років (фрагменти вулиць, будинки, дворики), та відтворити втаємничену красу цих місць. Звертаємо увагу: робота, крім документальної відповідності, має бути ХУДОЖНЬО ОРИГІНАЛЬНОЮ, ВИРАЗНОЮ!

Конкурс і виставка проходять у 2 етапи. На Першому етапі 10 грудня 2020 р., у день народження художниці, найкращі роботи будуть представлені на віртуальній виставці на Інтернет-ресурсах організаторів, і будуть визначені переможці та лауреати цього етапу, які отримають дипломи і грамоти, а також “серебряковські” подарунки.

Для участі у конкурсі треба до 5.12.2020  надіслати прикріпленими файлами на адресу mmkrasikov@gmail.comфотографії (кількість не обмежується), Цифровий формат:    JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів, або 300 dpi; кожний файл має бути підписаний українською мовою і в назві має містити : імʼя, прізвище автора, назву, рік зйомки. У листі повинна бути зведена інформація (прикріпленим текстовим документом) про всі роботи автора і про нього, а також  його телефон та ел. пошта.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Другий етап планується провести офлайн у грудні наступного року, про що буде оголошено додатково.  Довідки за тел.: 067-91-014-91 (Красиков Михайло Михайлович).

 

МІСТА З. СЕРЕБРЯКОВОЇ

Адельбоден, Швейцарія

Ансі, Франція

Антверпен, Бельгія

Ассізі, Італія

Аяччо, Франція

Брюгге, Бельгія

Брюссель. Бельгія

Венеція, Італія

Версаль, Франція

Гатчина, Росія

Гріон, Швейцарія

Естен, Франція

Женева, Швейцарія

Зміїв, Україна

Камаре-сюр-Мер, Франція

Камаре-сюр-Ег, Франція

Кассіс, Франція

Кашкайш, Португалія

Колліур, Франція

Ла-Ферте-Френе ль, Франція

Лондон, Великобританія

Мант-ла-Жолі, Франція

Марракеш. Марокко

Ментона, Франція

Монс, Бельгія

Ніцца, Франція

Париж, Франція

Пон-л’Аббе, Франція

Пушкін (кол. Царське Село), Росія

Сан-Джиміньяно, Італія

Санкт-Петербург, Росія

Фес, Марокко

Флоренція, Італія

Харків, Україна

Гурзуф, Сімеїз, Ялта, Україна.