![](http://web.kpi.kharkov.ua/bapm/wp-content/uploads/sites/28/2024/04/434168313_952044643590314_6743597820550440294_n-850x478.jpg)
Під час зустрічей абітурієнти ознайомились з діяльністю кафедри, освітньо-професійними програмами, матеріально-технічною базою кафедри, можливостями, які відкриваються перед ними під час навчання на кафедрі. Студенти розповідали про отриманні знання, набутий досвід, участь у програмах ERASMUS+ та перспективи спеціальностей 051 та 292.
Усі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, що виникли під час бесіди.