Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин - Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

Головна

Якісна освіта – для реального життя!

 

 

Кафедра була створена в 1950р, як кафедра «Економіки та організації виробництва». На кафедрі навчається більше 600 студентів бюджетної та контрактної форм навчання.

Висококваліфіковані викладачі кафедри, серед яких вісім професорів, двадцять два доцента, кандидатів наук читають спеціальні курси як студентам нашої кафедри, так і студентам різних спеціальностей інших кафедр, включаючи технічні кафедри.

Міжнародні зв’язки кафедри плідно впливають на якість підготовки фахівців. Тісні дружні зв’язки є у кафедри з університетами і коледжами Німеччини, Франції, США, Бельгії, Великобританії, Індії, Китаю, Греції, Австрії та ін. Країн, що допомагає викладачам впроваджувати в навчальний процес сучасні навчальні технології підготовки висококласних фахівців у галузі маркетингу, менеджменту, зовнішньоторговельного бізнесу, інтелектуальної власності.

Переглянути презентацію про кафедру ⇒ тут

ВСТУП НА 1 КУРС

Найважливіше для абітурієнтів

Детальніше

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Все про наші спеціальності

Детальніше

ЧОМУ САМЕ МИ?

Детальніше


Новини кафедри


Зв’язатися з нами, задати запитання відносно навчання на кафедрі, отримати додаткову інформацію про спеціальності можна через зручну форму зворотного зв’язку на сторінці контакти