Кафедра організації виробництва і управління персоналом

Національний Технічний Університет "ХПІ"

Кафедра організації виробництва і управління персоналом - Національний Технічний Університет  "ХПІ"

Головна

Вітаємо Вас на сайті кафедри!

LOGO_opup_UKR

Останні новини!

Виїзна лекція у Харківському відділенні ПАТ «САН ІнБевЕфес Україна»

Минулого тижня викладачі кафедри організації виробництва та управління персоналом провели виїзну лекцію для студентів групи БЕМ(ЕК)-97б у Харківському відділенні ПАТ «САН ІнБевЕфес Україна». На підприємстві студенти ознайомилися з інноваційними технологіями виробництва продукції харчової промисловості, зокрема пивоваренної продукції. В рамках цього заходу студентам було корисно дізнатися про сучасні вимоги до якості цієї продукції при реалізації на зовнішньому ринку.

 

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція магістрантів і аспірантів НТУ “ХПІ”

В межах ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції магістрантів і аспірантів НТУ “ХПІ” відбулося засідання секції “Економіка та підприємництво, менеджмент і адміністрування”. Були заслухані цікаві доповіді про актуальні самостійні дослідження учасників з НТУ “ХПІ” та інших вузів. В секції також прийняли участь аспіранти з інших країн. Так як керівник секції – заступник директора навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу, доктор економічних наук. професор – Райко Діана Валеріївна проводила засідання секції українською та паралельно англійською мовою, не виникло жодних проблем з комунікацією, кожна доповідь жваво обговорювалась.

Профорієнтаційні заходи Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту»

У рамках профорієнтаційних заходів Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» кафедра організації виробництва і управління персоналом відвідала 22 гімназії та шкіл міста Харкова і Харківській області. Викладачі кафедри провели зустрічі більш ніж з 450 учнів шкіл та гімназій, на яких провели цікаві заходи для школярів 10 та 11 класів, розповіли про правила вступу до НТУ «ХПІ», про спеціальності та спеціалізації кафедри, необхідні ЗНО для вступу на наші спеціальності. Викладачі провели консультування та професійну підтримку тим учням, які ще не визначились з майбутньою професією. Кафедра налагоджує тісні зв’язки з адміністраціями шкіл, заключає договори про співробітництво.

Викладачі відвідали наступні школи міста Харкова і Харківської Області: Харківська ЗОШ №10, №53, №120, № 7, Харківська гімназія № 12, Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №35, №48, №41, №34, Комунальний заклад Малинівський ліцей №1, Чугуївська ЗОШ №2, Чугуївський НВК №8, Чугуївський НВК №6, Чугуївський професійний ліцей №19, Чугуївська ЗОШ №1, КЗ «Мереф`янська ЗОШ №1», КЗ «Мереф`янська ЗОШ №3», КЗ «Мереф`янська ЗОШ №4», Південний ліцей.

У квітні та травні кафедра планує зустрічі з випускниками шкіл в НТУ «ХПІ», провести квести, екскурсії, бізнес-ігри, презентації та багато інших пізнавальних та розвиваючих заходів.

Кафедра не зупиняється на досягнутому, тому що ще багато освітніх закладів, які нас чекають!!

Чекаємо всіх наших майбутніх абітурієнтів на кафедрі організації виробництва і управління персоналом!!!

 

Зустріч студентів бакалаврів та магістрів з майбутніми роботодавцями (у рамках заходів НТУ «ХПІ» «Ярмарок вакансій»)

11 квітня 2018 року кафедра Організації виробництва і управління персоналом організувала зустріч студентів бакалаврів та магістрів з майбутніми роботодавцями (у рамках заходів НТУ «ХПІ» «Ярмарок вакансій»).

Презентували свої організації наступні компанії: NIX Solution (IT-технології), ООО «ІТЦ «Професіонал»» (програмне забезпечення для успішного бізнесу) ⇒ презентація компанії, Філіп Морріс Україна (програма для старту кар’єри з Філіп Морріс Україна), Приват банк (call-center, вакантні посади для молоді), INFUSEmedia (B2B, call-center, agent) ⇒ презентація компанії, Корпорація Триол ООО НПО Вертикаль (школа профессионала ⇒ презентація компанії).

Компанії-роботодавці оприлюднили свої програми, вакантні посади та вимоги для майбутніх працівників, студенти задавали питання щодо заробітної плати та сумісності роботи з навчанням, про майбутні перспективи роботи.

Пройшли переговори про підписання договорів про майбутню практику  наших студентів на підприємствах.

Зустріч була дуже цікавою та плідною, ми вдячні роботодавцям, які зацікавлені у наших студентах-майбутніх спеціалістах.


Сплануй своє майбутнє!

 

a_ec50f069

Важливо для абітурієнта Інформація для батьків   Чому саме ми?                

Слайд1

НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ!
292 «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»

Рівні освіти: бакалавр

Спеціалізації:

Вступайте на Економічний факультет та обирайте спеціальність
«МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ
»!

______________________

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

Рівні освіти: бакалавр, магістр.

Спеціалізації:

Хочете отримати високий рівень знань,  обирайте спеціальність «Менеджмент»!

______________________

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 051 «ЕКОНОМІКА»

Рівні освіти: бакалавр, магістр.

Спеціалізації:

  ________________

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 075 «МАРКЕТИНГ»

Рівень освіти: бакалавр.

Спеціалізація:

  • Маркетинг і правова охорона інтелектуальної власності

Термін навчання – 4 роки.

Чому саме Маркетинг і правова охорона інтелектуальної власності ?

Інтелектуальна власність, у випадку її ефективного використання, є важливим інструментом для створення іміджу бізнесу в представленні нинішніх і потенційних клієнтів або для локалізації бізнесу на ринку.

    Права інтелектуальної власності у сукупності з іншими інструментами маркетингу (такими як реклама й інші заходи щодо просування товарів) є важливими для того, щоб: відрізняти продукцію і послуги і робити їх легко розпізнаваними; просувати продукцію і послуги і здобувати потенційну клієнтуру; диверсифікувати ринкову стратегію з обліком різних цільових груп; збувати продукцію і послуги в інших країнах. ⇒ презентація

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

 

Рівень вищої освіти: магістр.

Спеціалізація:

Eкономіка та управління інтелектуальною власністю

  • Термін навчання – 1,5 роки.
  • Приймаються бакалаври різних напрямків підготовки.

В процесі навчання студент отримує необхідні знання для створення сучасних технологій управління інтелектуальною власністю при використанні її в виробничо-господарській діяльності підприємства, що забезпечить його конкурентоспроможність в ринкових умовах.

Під час навчання при організації наукової роботи студента здійснюється поглиблене дослідження проблем, пов’язаних із створенням та використанням інтелектуальної власності. Така робота планується за побажанням для кожного студента і результати дослідження публікуються в наукових виданнях.

Фахівці з «Eкономіки та управління інтелектуальною власністю» мають загальну та основи юридичної освіти з інтелектуальної власності та займаються оцінкою вартості об’єктів інтелектуальної власності, інноваційною діяльністю, комерціалізацією об’єктів інтелектуальної власності.⇒ презентація

Вступайте на Економічний факультет та обирайте спеціалізацію «Маркетинг і правова охорона інтелектуальної власності»!

Слайд3

____________________________________________________

Зв’язатися з нами, задати запитання відносно навчання на кафедрі, отримати додаткову інформацію про спеціальності можна через зручну форму зворотного зв’язку на сторінці контакти