Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин - Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

Головна

Якісна освіта – для реального життя!

 

 

Презентація НТУ “ХПІ”

Pages from prezentatsiia-ntu-khpi-2021-3

Переглянути презентацію ⇒ PDF

 

Кафедра була створена в 1950р, як кафедра «Економіки та організації виробництва». На кафедрі навчається більше 600 студентів бюджетної та контрактної форм навчання.

Висококваліфіковані викладачі кафедри, серед яких вісім професорів, двадцять два доцента, кандидатів наук читають спеціальні курси як студентам нашої кафедри, так і студентам різних спеціальностей інших кафедр, включаючи технічні кафедри.

Міжнародні зв’язки кафедри плідно впливають на якість підготовки фахівців. Тісні дружні зв’язки є у кафедри з університетами і коледжами Німеччини, Франції, США, Бельгії, Великобританії, Індії, Китаю, Греції, Австрії та ін. Країн, що допомагає викладачам впроваджувати в навчальний процес сучасні навчальні технології підготовки висококласних фахівців у галузі маркетингу, менеджменту, зовнішньоторговельного бізнесу, інтелектуальної власності.

Переглянути презентацію про кафедру ⇒ тут

ВСТУП НА 1 КУРС

Найважливіше для абітурієнтів

Детальніше

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Все про наші спеціальності

Детальніше

ЧОМУ САМЕ МИ?

Детальніше


Новини кафедри

Онлайн день відкритих дверей “Бізнес-освіта”💳👩🏻‍💼: 19 липня 2020 року Початок об 11 годині ранку Ти дізнаєшся: -цікаву та корисну інформацію про напрям “Бізнес-освіта”; -про освітні програми, конкурсні пропозиції та необхідні ЗНО; -про переваги вступу саме на цей напрям; -про гуртожитки та стипендію; -працевлаштування та міжнародні можливості. У тебе є можливість особисто познайомитися з особливостями бізнес-освіти та ти можеш поставити онлайн всі хвилюючі питання. Підключайся за посиланням яке стане доступним в цій групі Telegram: https://t.me/biznes_osvita або в івенті Facebook

 


Зв’язатися з нами, задати запитання відносно навчання на кафедрі, отримати додаткову інформацію про спеціальності можна через зручну форму зворотного зв’язку на сторінці контакти