ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ РОЗРОБКИ ЦИФРОВИХ КУРСІВ
Викладачі кафедри ЕБ і МЕВ НТУ «ХПІ» КОБЄЛЄВА Тетяна, ПРОСКУРНЯ Олена і КРАМСЬКОЙ Дмитро пройшли тренінг, орієнтований на створення сучасного цифрового освітнього середовища. Програма підвищення кваліфікації «Розробка цифрових курсів та викладання в середовищі DigiUni» для науково-педагогічних працівників НТУ «ХПІ» є Читати далі










