Сетевые технологии

CCNA R&S

Академия Cisco

CCNA (Cisco Certified Network Associate, Сертифікований фахівець з комп'ютерних мереж)

Призначення курсу CCNA полягає у фундаментальній підготовці слухачів з теорії та практики проектування, побудови та технічного супроводу локальних і глобальних мереж з використанням загальноприйнятих стандартів і рішень. Слухачі отримають навички установки і конфігурації комутаторів і маршрутизаторів Cisco в багатопротокольних мережах, що об'єднують локальні і територіально розділені мережі (LAN і WAN), налагодження на початковому етапі, підвищення продуктивності і захищеності мереж.

Опис курсу

Курс " Cisco Networking Academy-CCNA 7.0 (Cisco Certified Network Associate 7.0)» являє собою комплексну програму навчання і складається з трьох модулів:

Вступний модуль про роботу мереж допоможе вам почати підготовку до кар’єри в сфері мережевих технологій. Він включає в себе вивчення архітектури, структури та функцій, необхідних як мережам компаній зі списку Fortune 500, так і мережам малих інноваційних підприємств роздрібної торгівлі. Ви навіть отримаєте шанс самостійно виконати настройку простої локальної мережі. Після проходження модуля ви будете володіти достатніми знаннями про маршрутизації, комутації, мережевих додатках і протоколах.

Прийшов час ще більше заглибитися в мережевий світ. Ви будете здивовані масштабами і складністю взаємопов’язаних мереж, що оточують вас. Ви станете професіоналом в налаштуванні маршрутизаторів і комутаторів і підтримці функціональності мережі. Отримайте знання для роботи з локальними і глобальними мережами, а також іншими мережевими архітектурами. Другий модуль створений, щоб підготувати вас до роботи технічного фахівця з мереж, отримання сертифікації Cisco CCENT або подальшого шляху до отримання сертифікації Cisco CCNA R&S.

Великі підприємства в значній мірі залежать від безперебійної роботи їх мережевої інфраструктури. Ось чому роль мережевих фахівців в будь-якій організації стає все більш важливою. Кваліфіковані фахівці можуть не тільки претендувати на гідну роботу, а й розраховувати на цікаву кар'єру! Тому зараз саме час, щоб поглибити і розширити свої професійні знання, спираючись на досвід Cisco, піонера в області технологій маршрутизації і комутації. Третій модуль створений, щоб підготувати вас до роботи мережевого аналітика та інженера.

Длительность: 210 часов
Уровень: продвинутый
Тип обучения: Под руководством инструктора

Языки: English, العربية‫, 中文(简体), Français, Deutsch, 日本語, Português - Brasileiro, Pусский, Español, Украинский

Прохождение курса включает в себя:

47 глав
Практические лабораторные работы
Задания, выполняемые в среде Cisco Packet Tracer
Экзамены по главам
Финальные экзамены
Интерактивные задания
1 тренировочный сертификационный экзамен

Свидетельство об окончании курса

По окончании курса вы получите сертификат по каждому из модулей.
Поделитесь результатом в LinkedIn, чтобы работодатели заметили вас.