МЕТОДОЛОГІЯ ТА ЗАСОБИ (ГІД)

Знайомимось із сайтами, ресурсами та викладачами (аспірантура та спецкафедра)

Робота аспіранта в нашій бібліотеці

Радитись та набувати досвід в наших групах та мережах

Робота аспіранта в рамках організованих конференціях, апробації  

Семінари інституту та інш.

ДИВИМОСЬ фільми та читаємо (як робити свою публікацію)

Робота аспіранта над підготовкою публікацій

Вчимося оформлювати бібліографічні посилання (ДУЖЕ КОРИСНО)

Робота аспіранта з міжнародними наукометричними журналами

Форма щоденника практики

Педагогічна практика та її цікаві різновиди

Робоча програма педагогічної практики аспірантів

Ласкаво просимо у файловий архів університету!

ВЕБІНАРИ від ГУРУ міжнародної спільноти

Робота аспіранта в програмах міжнародного наукового співробітництва

Вчимось працювати з анкетами (так МИ робимо СВІТ та аспірантуру кращою, анкетування – це привілегія та дієвий інструмент впливу)

ВЕБІНАР “як створити власну науково-дослідну роботу”  

Журнали для розміщення фахових публікацій спеціальності 185

Подача документів та отримання патентів на винаходи та корисні моделі

Максимально-корисні довідники інституту для  НДР 

Юридично підкуватись перед захистом дисертації

Отримати фінансування на проекти та іх комерціалізацію

Збираємо “каміння” – як створити перелік своїх наукових праць

 Формуємо та “запікаємо цеглину” – книжку дисертації

ФОРМА заяви на докторській іспит

ОТРИМАННЯ академічної довідки про завершення циклу навчання

Знайомство із ВЧЕНОЮ РАДОЮ університету, опрацювання підготовки дисертаційної справи

Захист дисертації –  це Свято доброчесного представлення та визнання результатів роботи (перелік цієї роботи тут наведений вище)

Підготовка дисертації в умовах військового стану

Коротенька довідка про історію досліджень на спеціальності та розвиток наукових шкіл, свідчення про основні методологічні засоби

Методичка-Інтерактивний ГІД-покажчик (редакція 2024р.)

Участь аспірантів на наукових розробках кафедри по державних тематиках наукових шкіл НТУ ХПІ:

На кафедрі видобування нафти, газу та конденсату (ВНГ та К) виконувались наступні наукові роботи:
1. з 26.05.2016 р. по 20.12.2017 р. хоз. договір за темою «Дослідження можливостей збільшення видобутку газоконденсату в умовах низьких пластових тисків на Хрестищенській групі родовищ» (договір № 1607/20-267 від 26 травня 2016 р.), науковий керівник Варавіна О.П., доцент кафедри ВНГ та К.
2. з 01.09.2018 по 31.12.2019 виконувалась ініціативна тема «Енерго та ресурсозберігаючі технології підвищення видобутку з нафтогазоконденсатних родовищ» (протокол кафедри № 1 від 30.08.2018 р.), науковий керівник Фик І.М., д.т.н., професор, завідувач кафедри ВНГ та К. На кафедрі зареєстровано та виконано 2 ініціативні теми наукових шкіл (наказ НТУ «ХПІ» № 603 ОТ від 24.12.19 р.).
1. ДР 0120V100360 від 04.02.2020 р. – «Підвищення ефективності продуктивності та ефективності нафтогазових свердловин», науковий керівник: Донський Д.Ф., к.т.н., доцент кафедри ВНГ та К.
2. ДР 0120V100361 від 04.02.2020р. – «Розробка енергоефективних технологій флюїдовидобування», науковий керівник Фик М.І., д.т.н., доцент кафедри ВНГ та К.

Здобувачі третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 185 Нафтогазова інженерія та технології мають можливість отримувати окремі результати навчання на кафедрі мінералогії, петрографії та корисних копалин Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (двосторонній договір про співпрацю від 25.12.2020 р.), в комплексній лабораторії «досліджень керну» відділу Досліджень гірських порід і підрахунку запасів газу, в лабораторіях «тампонажних розчинів» та «бурових розчинів» відділу Техніки та технології буріння Українського науково-дослідного інституту природних газів (договір про співпрацю №1/6 термін дії 15.12.2015 – 15.12.2021 р.)(http://web.kpi.kharkov.ua/dngik/uk/dokumenti-kafedri/) .
В межах прийнятих угод співробітництво здійснюється в напрямках: навчання студентів (лабораторні та практичні заняття), проведення наукових досліджень,участь у спільних конференціях студентів та аспірантів.

Публікації аспірантів спеціальності 185 можлива та здійснюється у двох  профільних вісниках НТУ “ХПІ”

http://vestnik.kpi.kharkov.ua/  

Перелік конференцій в Україні для доповідей аспірантів

 

В НТУ «ХПІ» за спеціальністю 185 Нафтогазова інженерія та технології в 2018 році був заснований студентський нафтогазовий чаптер спілки інженерів нафтогазової промисловості (SPE), який впроваджує навчальну, наукову та громадську освіту. Основною метою спілки є накопичення та поширення знань в області розвідки та видобутку нафти, а також розвиток супутніх технологій. Членами SPE є більше 168 тис. чоловіків (у тому числі понад 68 тис. студентів) з 144 країн. (https://www.spe.org/en/chapter/6291). Голови Студентських спілок надають можливість студентам-учасникам SPE брати участь у обговоренні технологій на SPE події, з’єднуватися з професіоналами галузі та дізнаватись більше про нафтогазову галузь. Для участі в міжнародних конференціях членам SPE надаються фінансові знижки. За період з 2018-23 роки на міжнародних конференціях взяло участь 10 студентів спеціальності 185 Нафтогазова інженерія та технології НТУ «ХПІ».