Колектив кафедри технічної електрохімії НТУ “ХПІ” запрошує Вас до вступу на бюджетне навчання.
Наша конкурсна пропозиція:
Регіон – Харківська область
Заклад освіти – Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
Освітній ступінь – бакалавр
Форма здобуття освіти – Денна
Спеціальність – 161 Хімічні технології та інженерія
Назва пропозиції – Технічна електрохімія та хімічні технології рідкісних розсіяних елементів
Пріоритет заяви – 1
Контакти:
Тульський Геннадій Георгійович
професор кафедри технічної електрохімії, доктор технічних наук –
тел. +38(050)288-98-21 (+ Telegram, +Viber), +38(096)575-63-65,
e-mail: tgg_ggt@ukr.net
Дерібо Світлана Германівна
доцент кафедри технічної електрохімії, кандидат технічних наук –
+38(099)920-37-26 (тільки Вайбер), +38(097)205-50-05 (тільки Телеграм),
e-mail: sgd2408@gmail.com
Лещенко Сергій Анатолійович
професор кафедри технічної електрохімії, кандидат технічних наук –
тел. +38(067)912-04-37, Telegram: @lesean_1970,
e-mail: tnr.khpi@gmail.com
Навчання здійснюють кваліфіковані викладачі – 3 професори, доктори технічних наук і 6 доцентів, кандидатів технічних наук. Кафедра оснащена сучасним лабораторним та дослідницьким обладнанням, комп’ютерною та мультимедійною технікою. Кафедра має бази для проходження практики та майбутнього працевлаштування на державних і приватних підприємствах, у науково-дослідних і проектних установах.
Гальванотехніка – це технології нанесення захисних декоративних та функціональних покритть на промислові і побутові вироби. Оздоблення, захист від корозії, підвищення твердості, зносостійкості, надання оптичних властивостей – всі ці завдання дозволяє виконувати гальванотехніка. Гальванічні цехи мають понад 100 підприємств м. Харкова.
Гальванічні покриття золотом, родієм, паладієм, сріблом та їх сплавами застосовуються для фінішної обробки ювелірних виробів. Вони забезпечують привабливий зовнішній вигляд, тонують поверхню та створюють кольорову гармонію, підвищують твердість та корозійну стійкість. Нанесення покриттів застосовують як у виробництві нових виробів, так і для реставрації антикваріату.
Хімічні джерела струму – джерела електричної енергії, яка виробляється шляхом перетворення хімічної енергії в електричну, що складаються з одного чи декількох неперезаряджувальних первинних елементів або перезаряджувальних вторинних елементів (акумуляторів), у тому числі інтегрованих у вироби промислового чи побутового призначення. Тобто це технологія створення і експлуатації гальванічних батарей, акумуляторів, паливних елементів та ін. Електрохімічні технології успішно конкурують із хімічними і фізичними, тому знання з електрохімії використовуються не тільки в класичних електрохімічних виробництвах (гальванотехніка, захист від корозії, виробництво акумуляторів, синтез неорганічних та органічних речовин високої чистоти), але й у найсучасніших технологіях (нанотехнології, паливні елементи, літієві акумулятори, перетворення та зберігання сонячної енергії тощо)
Всі бажаючі беруть участь у науково-дослідних роботах кафедри (за участю міжнародних партнерів), продовжують навчання в аспірантурі та докторантурі.
Без Вас не можуть обійтися підприємства електротехнічної, машинобудівної, електронної, металургійної та інших галузей промисловості, будь-якої хімічної лабораторії!
Ви потрібні ювелірній, фармацевтичній промисловості, виробництвам медичних інструментів.
Ви можете створити своє виробництво, оскільки багато електрохімічних технологій автономні та мобільні, не вимагають значних капітальних вкладень!