м. Харків, вул. Кирпичова, 2, Навчальний корпус №2 (У2), 4-й поверх (410 аудиторія)

(057) 707-64-31, (057) 707-65-75

Кафедра геометричного моделювання та комп'ютерної графіки

  • Галузь — «Інформаційні технології»
  • Спеціальність — «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»
  • Спеціалізація — «Геометричне моделювання та графічні інформаційні технології»
CorelDraw

CorelDraw - векторний редактор для графічного дизайну.

CorelDraw

Adobe Photoshop - професійний растровий графічний редактор.

CorelDraw

Visual Studio - повнофункціональне інтегроване середовище розробки для створення програмного забезпечення для ОС Windows, Android і IOS, а також веб-додатків і хмарних служб.

CorelDraw

КОМПАС-3D - багатофункціональна система тривимірного моделювання.

CorelDraw

JavaScript - прототипно-орієнтована сценарна мова програмування.

CorelDraw

PHP - скриптова мова загального призначення, інтенсивно застосовується для розробки веб-додатків.

CorelDraw

MySQL - вільна реляційна система управління базами даних.

CorelDraw

HTML - мова для структурування та подання вмісту всесвітньої павутини.

2021

В НТУ «ХПІ» підбито підсумки першого етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 н.р. «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» затверджено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

ІІ тур Конкурсу проводиться на базі кафедри «Геометричне моделювання та комп’ютерна графіка».

Конкурс проводиться за такими спеціалізаціями:

  • Прикладна геометрія;
  • Інженерна та комп’ютерна графіка;
  • Технічна естетика.

Галузевій комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» надійшла 151 студентська наукова робота з 34 закладів вищої освіти 16 міст України.

Галузева комісія Конкурсу забезпечила рецензування цих робіт. На підставі отриманих рецензій визначено кращі студентські наукові роботи, автори яких запрошені до участі в підсумковій науково-практичній конференції. Листи-запрошення надіслано до закладів освіти, де навчаються студенти-автори кращих робіт (крім того, сканкопії запрошень надіслано на адреси електронної пошти всіх студентів-авторів кращих робіт).

Детальну інформацію про рейтинг студентських наукових робіт за результатами рецензування, кращі наукові роботи та список запрошених студентів-авторів можна отримати за посиланнями:

Список_запрошених_Конкурс_2020_2021

Роботи_рекомендовані_Конкурс_2020_2021

Рецензії_на_роботи_Конкурс_2020_2021

Рейтинговий_список_наукових_робіт_2020_2021

Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 навчального року «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» відбудеться з 26 по 29 квітня 2021 року в НТУ «ХПІ». Основний організатор – кафедра «Геометричне моделювання та комп’ютерна графіка». Конференція пройде в форматі відеоконференції (онлайн).

ПРОГРАМА_Конф_ПГ_ІГ_та_ТЕ_Конкурс_2020_2021

Інформаційний лист з інструкцією про підключення до конференції, необхідними матеріалами щодо участі та проведення конференції буде надіслано на адресу електронної пошти кожного учасника.