м. Харків, вул. Кирпичова, 2, Навчальний корпус №2 (У2), 4-й поверх (410 аудиторія)

(057) 707-64-31, (057) 707-65-75

Кафедра геометричного моделювання та комп'ютерної графіки

  • Галузь — «Інформаційні технології»
  • Спеціальність — «Комп'ютерні науки та інформаційні технології»
  • Спеціалізація — «Геометричне моделювання та графічні інформаційні технології»
CorelDraw

CorelDraw - векторний редактор для графічного дизайну.

CorelDraw

Adobe Photoshop - професійний растровий графічний редактор.

CorelDraw

Visual Studio - повнофункціональне інтегроване середовище розробки для створення програмного забезпечення для ОС Windows, Android і IOS, а також веб-додатків і хмарних служб.

CorelDraw

КОМПАС-3D - багатофункціональна система тривимірного моделювання.

CorelDraw

JavaScript - прототипно-орієнтована сценарна мова програмування.

CorelDraw

PHP - скриптова мова загального призначення, інтенсивно застосовується для розробки веб-додатків.

CorelDraw

MySQL - вільна реляційна система управління базами даних.

CorelDraw

HTML - мова для структурування та подання вмісту всесвітньої павутини.

2018

Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт

2017/2018 навчального року зі спеціалізацій

«Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»

Підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017/2018 навчального року зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» було проведено 16–20 квітня 2018 р. в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»). Основним організатором є кафедра «Геометричне моделювання та комп’ютерна графіка».

Конкурс проводився згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» та наказом Міністерства освіти і науки України № 605 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» від 18.04.2017 р.

Конкурс відбувався за трьома спеціалізаціями: «Прикладна геометрія», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Технічна естетика».

Всього на ІІ тур Конкурсу було подано 166 робіт 246 студентів-авторів із 41 вищого навчального закладу 16 міст України.

За рішенням галузевої конкурсної комісії на основі рецензування студентських наукових робіт на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 61 студента. Це автори 41 наукової роботи з 32 вищих навчальних закладів.

На підсумковій науково-практичній конференції було сформовано три секції відповідно до спеціалізацій. Керівником секцій «Прикладна геометрія» і «Технічна естетика» стала заступник голови галузевої конкурсної комісії – д.т.н., проф. ШОМАН Ольга Вікторівна (завідувач кафедри геометричного моделювання та комп’ютерної графіки НТУ «ХПІ»), керівником секції «Інженерна та комп’ютерна графіка» – д.т.н., проф. ЧЕРНІКОВ Олександр Вікторович (завідувач кафедри інженерної та комп’ютерної графіки ХНАДУ, за згодою).

Підсумкову науково-практичну конференцію відкрив проректор з наукової роботи НТУ «ХПІ» – професор МАРЧЕНКО Андрій Петрович, який побажав успіхів усім учасникам. З привітальним словом на урочистому пленарному засіданні виступив перший віце-президент Національної академії мистецтв України – д.т.н., професор ЯКОВЛЄВ Микола Іванович. З побажаннями перемоги на конкурсі до учасників звернулися директор навчально-наукового інженерно-фізичного інституту НТУ «ХПІ» – професор КОНКІН Валерій Миколайович і завідувач кафедри геометричного моделювання та комп’ютерної графіки НТУ «ХПІ» – професор ШОМАН Ольга Вікторівна.

У роботі конференції взяли участь 58 студентів – авторів кращих наукових робіт з 31 вищого навчального закладу 15 міст України: м. Дніпро, м. Київ, м. Кропивницький, м. Львів, м. Мелітополь, м. Миколаїв, м. Ніжин, м. Одеса, м. Покровськ, м. Полтава, м. Суми, м. Харків, м. Херсон, м. Черкаси, м. Чернігів.    

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити: дипломами І ступеня – 11 студентів, дипломами ІІ ступеня – 18 студентів, дипломами ІІІ ступеня – 29 студентів.

На заключному пленарному засіданні проректор НТУ «ХПІ» професор ЗАЙЦЕВ Юрій Іванович вручив дипломи переможцям конкурсу, а також дипломи-подяки їхнім науковим керівникам, членам галузевої конкурсної комісії та організаторам конференції – викладачам кафедри геометричного моделювання та комп’ютерної графіки.

Для учасників конференції було організовано автобусну екскурсію історичними місцями Харківщини – старовинними пам’ятками садово-паркового мистецтва – «Палацово-парковим комплексом «Старомерчанський» (с. Старий Мерчик, Валківський район), «Палацово-парковим комплексом «Шарівка» (с. Шарівка, Богодухівський район), Національним природним парком «Слобожанський» (до 2009 року – «Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Наталіївський», с. Володимирівка, Краснокутський район).

Наукові роботи та список переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017/2018 навчального року зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» розміщені на цій сторінці.

Інформація про Конкурс:

Наказ МОН від 18.04.2017 №605

Наказ МОН Всеукр Конкурс 10.10.2017 №1364

Список_запрошених_на_Конкурс_2017-2018

ПРОГРАМА_Конф_Конкурс_2017_2018

Список_ПЕРЕМОЖЦIВ_Конкурс_2017_2018