Оберемок Дмитро
Магістр, випуск 2021р.
Працюю у підрозділі буріння компанії «Нафтогаз» на посаді інженер-електронік. Підрозділ спрямовано розробку та обслуговування газоконденсатних родовищ нашій країні. Буріння – складний технологічний процес, що вимагає постійного інвестування в сучасне обладнання для покращення якості та швидкості робіт, що виконуються. Основні вузли виробництва наводяться на дію з допомогою електродвигунів потужністю понад 1 МВт., і керуються частотно-регульованими приводами. Моя робота полягає в обслуговуванні компонентів ЧРП(Variable Frequency Drive), ПЛК ((programmable logic controller (PLC))ЧРП.
Павлов Сергій
Магістр, випуск 2022р.
“Працюю в офісі серйозної компанії, що управляє (AppCake). До обов’язків входить забезпечення безперебійної роботи комп’ютерної техніки (до сотні комп’ютерів та іншої комп’ютерної техніки, включаючи і бухгалтерію).
Основна робота полягає в обслуговуванні джерел аварійного живлення як генераторів на основі ДВС так і індивідуальних аварійних джерел живлення (УПС). Забезпечення інформаційної безпеки та захисту від хакерських атак та від спаму. Звичайно займаюся поточним обслуговуванням комп’ютерів та іншої офісної техніки:
– діагностика та аналіз проблемних місць, ремонт;
– встановлення та оновлення програмного забезпечення;
– локальні мережі, підтримка поштових серверів, багатозадачність;
– у разі виникнення труднощів – допомога співробітникам, які працюють з ПК та офісною технікою, електронною поштою тощо.”
Максим Нікулін (Software Engineer, GlobalLogic, компанія групи Hitachi).
Рік випуску: 2022
Компанії GlobalLogic (лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів) допомагає клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу у різних галузях разом з інструментами Hitachi у сфері операційних та інформаційних технологій, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.
Під час навчання в НТУ «ХПІ» за спеціальністю 171 «Електроніка» я здобув вичерпні теоретичні основи та практичні навички, які допомогли мені отримати, не побоюся цього слова, роботу своєї мрії, та вже більше ніж два роки я маю можливість працювати у передовій ІТ-сфері.
Кафедра промислової і біомедичної електроніки займається дослідженнями та розробками у сфері електронних систем та пристроїв, які застосовуються в промисловості, медицині, енергетиці та багатьох інших галузях.
Навчання було і є дуже цікавим та пізнавальним. Викладачі добре знають свою справу та допомагають студентам розуміти складні матеріали. Крім того, на кафедрі створені всі умови для проведення наукових досліджень та практичної роботи з електронними системами. Студенти, у свою чергу, мають можливість брати участь у різних наукових конференціях та проектах, що дозволяє отримувати додаткові знання та практичний досвід.
Також, кафедра має відкритий та дружній колектив, який завжди готовий допомогти та підтримати студентів в любих життєвих ситуаціях.
Усе враховуючи, я можу рекомендувати кафедру «Промислова і біомедична електроніка» НТУ «ХПІ» для всіх, хто цікавиться електронікою, сучасними цифровими технологіями, програмуванням та бажає отримати якісну освіту та практичний досвід у цій галузі.
Селезнєв Дмитрій (Інженер-технолог, фірма Эолан)
Рік випуску: 2014
“Я працюю в компанії “Эолан”. Це міжнародна фірма, яка займається контрактним виробництвом електроніки. Номенклатура вироблених пристроїв дуже широка – від простих і не дуже простих побутових речей до високоточних і надскладних пристроїв прийому і передачі даних. Ми працюємо з відомими брендами виробниками дуже незважаючи на те, що завод знаходиться в Талліні серед співробітників інженерного та керованого звена, є представники багатьох націй і країн Європи. Робоча мова – англійська.”
Сібіль Олексій (розробник, фірма Tenko)
Рік випуску: 2015
“Компанія TENKO займає лідируючу позицію серед постачальників електричних котлів та ТЕНів. У мої обов’язки входить модернізація існуючого програмного коду та розробка схемотехніки електричних котлів”
Геннадій Олійник (Розробник мобільних додатків, компанія Appus)
Рік випуску: 2015
“Я є розробником мобільних додатків для платформи iOS. Наша фірма також займається розробкою додатків для Android- та WEB-платформ. Співпрацюємо з сильною командою дизайнерів”.
Огір Сергій Анатолійович (Інженер-програміст АСУ-ТП, ТОВ «Елетен» – підрядник, модернізація АСУЗ). Рік випуску: 2016.
Огір Анатолій Олексійович (Інженер-електрик, ТОВ «Okin Facility UA» – генпідрядник, служба забезпечення). Рік випуску: 1990.
Огір Володимир Олексійович (Старший технік з ремонту та обслуговування обладнання, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»). Рік випуску: 1996.
Олефір Юлія Володимирівна (Рентген-лаборант ХКДБ №31).
Рік випуску: 2016
“У 2007 р. закінчила Харківський технікум медичного обладнання та продовжила навчання в НТУ “ХПІ” на заочному відділенні за спеціальністю “Фізична та біомедична електроніка”.