Головна

2023 рік – 60-річчя кафедри «Безпека праці та навколишнього середовища»! Слідкуйте за Новинами.

Оголошення:

Запрошуємо Вас прийняти участь у ХV Міжнародній науково-методичній конференції,  Міжнародній науковій конференції EAS “БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ”, яка щорічно проводиться на базі кафедри «Безпека праці та навколишнього середовища НТУ «ХПІ».
Детальніше…

Чому культура безпеки праці на виробництві так важлива?

Навчаючись за спеціальністю 263 “Цивільна безпека”, освітня програма “Охорона праці” Ви маєте змогу одночасно отримати освіту і в Польщі!

7 червня 2023 р. було проведено дистанційну нараду між кафедрою “Безпека праці та навколишнього середовища” Національного технічного університету “ХПІ” та Університету м. Честохов, про навчання студентів за спеціальністю “Цивільна безпека” за двома дипломами (України та Польщі). Це вже не перша зустріч і є певні позитивні кроки наперед (один зі студентів НТУ “ХПІ” вже навчається в Польському Університеті м. Честохов). Цього року плануємо розширити зв’язки та продовжувати спільну підготовку студентів із колегами з Польщі. Запрошуємо абітурієнтів, які хочуть отримати освіту в Україні та Польщі одночасно.

Зацікавився? – Дивись відео

Випускники технікумів, училищ і коледжів з дипломом молодшого спеціаліста мають унікальну можливість отримати диплом бакалавра за спеціальністю «Цивільна безпека», освітня програма – «Охорона праці» раніше за інших. Вони мають можливість вступити на 1-й, 2-й та 3-й курс, як на бюджет так і на контракт.
Детальна інформація для довідок:
Завідувач кафедри – д.т.н., професор Вамболь Сергій Олександрович
за телефоном: +38(050)-902-86-24, +38(068)-194-60-62
E-mail: serhij.vambol@khpi.edu.ua