«про нас»

Підготовчі курси - Елітарна школа "Політехнік" при кафедрі «Комп’ютерна інженерія та програмування» інституту «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» НТУ «ХПІ» для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики, української мови і літератури, програмування та вступу до НТУ «ХПІ». Заняття проходять індивідуально або в групах в он-лайн та оф-лайн режимах.

ТІЛЬКИ НЕОБХІДНІ ЗНАННЯ

Під час занять діти отримують знання і навички з програмування, створення web-сайтів, математики, фізики, української мови та літератури.

ОГОЛОШЕННЯ

Кількість слухачів в групі: до 25 осіб. Термін навчання: 6 місяців. Початок занять - 15 жовтня

ДИРЕКТОР ЕЛІТАРНОЇ ШКОЛИ

ЗАКОВОРОТНИЙ ОЛЕКСАНДР ЮРІОВИЧ Должность: Заведуючий кафедри КІП

ДОСВІДЧЕНІ ВИКЛАДАЧІ

ЧЕРНИХ ОЛЕНА ПЕТРІВНА. ФІЛОНЕНКО АЛЕВТИНА МИХАЙЛІВНА. ГАВРИЛЕНКО СВІТЛАНА ЮРІЇВНА. ЧЕЛАК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

КОМАНДНА РОБОТА

В рамках однієї групи виділяються до п'яти команд по два учні. Це дає можливість учням не лише краще засвоювати нові знання, а й розвивати свої лідерські та комунікативні якості, працювати в команді, а також набувати нових друзів.

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Заняття по Web-програмуванню та програмуванню на С++ проходять з використанням сучасної обчислювальної техніки в НТУ «ХПІ».

Підготовчі курси - Елітарна школа ''Політехнік'' при кафедрі «Комп'ютерна інженерія та програмування» інституту «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» НТУ «ХПІ»

Підготовка з математики, фізики, української мови та літератури, інформатики, програмування

контакти

Довідки за телефонами: 063-28-64-663, 066-20-65-257. E-mail: 7573997@gmail.com Наша адреса: вул. Кирпичова, 2, вечірній корпус, 3 поверх, Харків, 61002