Бізнес-сніданок із інвестором Штефаном Шандером

13 грудня у Харкові відбувся офлайн бізнес-сніданок за участі інвестора Штефана Шандера, CEO компанії Gigahertz Venture.

На заході був присутній директор ННІ КМ Олексій Ларін та представники команди стартап-центру, які взяли участь у бізнес-сніданку у змішаному форматі, офлайн та онлайн.
Офлайн стартап центр Спарк представила членкиня команди Олена Гаращенко, обговоривши перспективи інвестування в українські стартапи та критерії їх відбору.

Пан Шандер зазначив, що його компанія
зацікавлена вкладати кошти в найкращі українські проєкти та налагоджувати співпрацю між стартапами України та Європейського Союзу. До того ж компанія “Gigahertz Venture” шукає стартапи на стадіях pre-seed та seed в усіх перспективних галузях.
НТУ ХПІ має дуже потужний інженерний потенціал, активну та цілеспрямовану адміністарцію, зокрема в особі ректора, і ми точно зможемо знайти точки дотику та розвинути цікаву кооперацію.

При цьому пан Ларін підкреслив, що для українських хардварних стартапів важливим є не тільки фінансування, але й розширення нетворкінгу за межами України, на ринку Європи, світу.

В НТУ ХПІ відбулась зустріч пана Шандера та ректора НТУ «ХПІ» Євгена Сокола.
Ректор НТУ ХПІ Євген Сокол запропоновува реалізувати системну співпрацю з міжнародними партнерами, які представляють незалежний експертний розгляд студентських та академічних стартапів, що формуються та зростають на базі стартап-центру Спарк. Для того, щоб сформувати сталу систему відбору та подальшого залучення інвестицій у стартап проекти викладачів та студентів НТУ ХПІ.
Пан Шандер погодився розглянути дорожню карту щодо механізму створення такої системи, яку запропонував ректор НТУ ХПІ.

Також під час зустрічі обговорили ключові критерії відбору стартапів – наявність прототипу або доказу концепції, реєстрація компанії в Україні, а також можливість подвійного застосування продукту. Окремо обговорювали питання створення “Академії янголів” у Харкові, освітньої програми для підготовки місцевих бізнес-янголів.

На заході були присутні представники харківських стартапів, ІТ-компаній та бізнес-інкубаторів.