Startup Campus 2023

26-27 вересня у місті Києві Начальник НДЧ університету Руслан Кривобок, професорка кафедри менеджменту, Директорка стартап центру Spark Шматько Наталія та завідувачка кафедри менеджменту Олена Прохоренко прийняли участь у
щорічній конференції Startup Campus. Захід організовано у межах ініціативи YEP
«Підприємницький університет», що втілюється спільно з Міністерством освіти і науки
Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку
підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, Міністерством молоді та спорту України,
«Конкурентоспроможна економіка України».
У 2020-23 роках до ініціативи долучилися 96 університетів, 220 викладачів та
понад 14000 студентів чим підтвердили величезний потенціал університетського підприємництва в Україні. Цьогорічний Startup Campus був присвячений розвитку інновацій в академічному середовищі та комерціалізації університетських наукових розробок; зібрав практичні кейси українських та іноземних експертів, порушив важливі теми на панельних дискусіях.
Також у межах конференції разом із партнерами з МОН, Мінцифри за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках ініціативи «Підприємницький університет» було розпочато роботу над новою програмою з розвитку університетської інноваційної інфраструктури та 26 вересня проведено фасилітовану сесію для розробки стратегії для цього напрямку.
Відбулося знайомство з професором Стенфордського університету Баррі Катц, Шматько Наталія запросила його провести лекції для студентів, молодих та провідних вчених НТУ «ХПІ».