Відкрита лекція для кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу

6 березня 2024 року, на запрошення кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу, на засідання наукового гуртка кафедри завітала Директорка стартап-центру «SPARK»НТУ «ХПІ», доктор економічних наук, професор ШМАТЬКО Наталія Михайлівна.
Здобувачі освіти мали можливість отримати розгорнуту інформацію щодо структури, складу команди, цілі роботи стартап-центру «SPARK» НТУ «ХПІ». Змістовне наповнення мало ознайомлення здобувачів освіти з реалізованими успішними стартапами, в яких приймали участь здобувачі освіти НТУ «ХПІ».
Наталія ШМАТЬКО актуалізувала серед здобувачів освіти Всеукраїнський конкурс стартапів, розповіла про його вимоги та запросила здобувачів до участі в складі команд.
Здобувачі освіти отримали також вагомі поради щодо структурних складових стартапів, що є запорукою їх успішного розроблення та презентації.
Щиро дякуємо д.е.н., проф. Наталії Михайлівні ШМАТЬКО за участь та активну професійну позицію на шляху залучення молоді до стартап-руху Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».