Анонс заходу: Урок з країнознавства для школярів

23 листопада на кафедрі ділової іноземної мови та перекладу (ауд. 412) відбудеться урок з країнознавства для школярів. До участі запрошуємо усіх бажаючих!

Анонс заходу: Web-quest для школярів

12 грудня на кафедрі ділової іноземної мови та перекладу (ауд. 412) відбудеться Web-quest для школярів “Я – майбутнє України” та нагородження його переможців. До участі запрошуємо усіх бажаючих!

Анонс заходу: Театр англійських мініатюр 2018

7 грудня  о 17:00 запрошуємо усіх бажаючих завітати на черговий виступ Театру англійських мініатюр на Великій сцені Палацу студентів НТУ “ХПІ”.

Зустріч з випускниками та представниками потенційних роботодавців

На кафедрі ділової іноземної мови та перекладу відбулася зустріч студентів з випускниками та представниками потенційних роботодавців, також на зустріч ми запросили представників спеціалізованої школи №134. Захід було проведено 24 жовтня в аудиторі 412  корпусу У-2. Випускники минулих років розповіли про

День відкритих дверей НТУ “ХПІ” 2018

▶ 11 листопада в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться День відкритих дверей та Фестиваль науки “Science is FUN!”

День перекладача

03.10.18 кафедрою ділової іноземної мови і перекладу було проведено тематичну зустріч (присвячену дню перекладача) викладачів, студентів 2,3 курсів і учнів спеціалізованих шкіл № 16, 47, 132 і 134.

Анонс заходу: Зустріч з випускниками

24 жовтня в аудиторі 412  корпусу У-2 відбудеться зустріч студентів з випускниками кафедри ділової іноземної мови та перекладу. Запрошуємо усіх бажаючих.

Зустріч з першокурсниками

31.08.2018 було проведено зустріч з першокурсниками спеціальності 035 в учбовому корпусі У-2.

Ярмарок вакансій

30 березня у НТУ “ХПІ” відбувся ярмарок вакансій, на якому були представлені як українські (Приват банк) так і світові компанії (Maxus, inkompass, artjoker).

Студентська конференція

23.03.18 в НТУ “ХПІ” на кафедрі ділової іноземної мови було проведено науково-практичну конференцію за участі студентів 5-6 курсів.