Зустріч з першокурсниками

31.08.2018 було проведено зустріч з першокурсниками спеціальності 035 в учбовому корпусі У-2.

Ярмарок вакансій

30 березня у НТУ “ХПІ” відбувся ярмарок вакансій, на якому були представлені як українські (Приват банк) так і світові компанії (Maxus, inkompass, artjoker).

Студентська конференція

23.03.18 в НТУ “ХПІ” на кафедрі ділової іноземної мови було проведено науково-практичну конференцію за участі студентів 5-6 курсів.

Результати пробного ЗНО

Цей рік став новою ерою для ЗНО на факультеті соціално-гуманітарних технологій. Вперше було проведено аудіювання (сприймання тексту на слух) з англійської та німецької мов.

Тестування з аудіювання для школярів

16 березня 2018 року о 10.30 в 412 аудиторії корпусу У-2 кафедра ділової іноземної мови та перекладу проводитиме загальноуніверситетське пробне тестування з аудіювання

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови

Вітаємо студентів факультетів СГТ та КН які посіли  призові місця у І етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови!

ХПІ запрошує на #незвичайний День відкритих дверей.

25 лютого в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться День відкритих дверей.

Олімпіада з іноземних мов

Шановні студенти спеціальностей “Переклад” та “Комп’ютерні науки”! Запрошуємо вас взяти участь у 1 етапі Всеукраїнської олімпіади. Попередня реєстрація на кафедрі ділової іноземної мови та перекладу.

Звіт про проведення майстер-класу

1 лютого 2018 року о 10 годині в аудиторіі 412 корпусу У-2 кафедрою ділової іноземної мови та перекладу було проведено майстер-клас з інноваційної навчальної технології “Театр англійських мініатюр”.

Майстер-клас

У рамках ХV Міжнароднії методичнії школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті», що проходитиме в НТУ “ХПІ”