Підсумки проведення олімпіади з німецької

Вітаємо переможців  олімпіади з німецької мови!

Тестування навичок аудіювання

13 березня запрошуємо абітурієнтів прийняти участь в аудіюванні з англійської та німецької мови для підготовки до здачі ЗНО

Науково-практича конференція студентів та молодих науковців

29 березня запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми розвитку гуманітарних наук в контексті глобальних трансформацій сучасного комунікаційного простору»

Підсумки проведення олімпіади

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови!

Незвичайний День Відкритих Дверей НТУ “ХПІ”

До уваги абітурієнтів та всіх бажаючих!  24.02.2019 запрошуємо до сторткомплексу НТУ “ХПІ”на День відкритих дверей та Фестиваль науки Science is FUN!

Урочисте вручення дипломів

21.12.18 На кафедрі ділової іноземної мови і перекладу відбулося урочисте вручення дипломів з  студентам-магістрам 6 курсу.

Підсумки театру

14.12.18 на сцені палацу студентів НТУ “ХПІ” кафедрою ділової іноземної мови і перекладу  було проведено довгоочікуваний захід “Театр англійських мініатюр”.

Веб-квест “Я – майбутнє України”

12.12.18  кафедрою ділової іноземної мови і перекладу було проведено Веб-квест вікторину з англійської мови для учнів спеціалізованих шкіл.

Зміна дати проведення театру англійських мініатюр

Увага! У в зв’язку з проблемами з енергопостачанням дата проведення театру переноситься з 7 на 14 грудня.

Урок з країнознавства для школярів

23.11.18 кафедрою ділової іноземної мови і перекладу було проведено тематитичну зустріч викладачів, студентів різних курсів і учнів присвячену вивченню лінгвокраїнознавства.