Підсумки театру

14.12.18 на сцені палацу студентів НТУ “ХПІ” кафедрою ділової іноземної мови і перекладу  було проведено довгоочікуваний захід “Театр англійських мініатюр”.

Веб-квест “Я – майбутнє України”

12.12.18  кафедрою ділової іноземної мови і перекладу було проведено Веб-квест вікторину з англійської мови для учнів спеціалізованих шкіл.

Зміна дати проведення театру англійських мініатюр

Увага! У в зв’язку з проблемами з енергопостачанням дата проведення театру переноситься з 7 на 14 грудня.

Урок з країнознавства для школярів

23.11.18 кафедрою ділової іноземної мови і перекладу було проведено тематитичну зустріч викладачів, студентів різних курсів і учнів присвячену вивченню лінгвокраїнознавства.

Анонс заходу: Урок з країнознавства для школярів

23 листопада на кафедрі ділової іноземної мови та перекладу (ауд. 412) відбудеться урок з країнознавства для школярів. До участі запрошуємо усіх бажаючих!

Анонс заходу: Web-quest для школярів

12 грудня на кафедрі ділової іноземної мови та перекладу (ауд. 412) відбудеться Web-quest для школярів “Я – майбутнє України” та нагородження його переможців. До участі запрошуємо усіх бажаючих!

Анонс заходу: Театр англійських мініатюр 2018

7 грудня  о 17:00 запрошуємо усіх бажаючих завітати на черговий виступ Театру англійських мініатюр на Великій сцені Палацу студентів НТУ “ХПІ”.

Зустріч з випускниками та представниками потенційних роботодавців

На кафедрі ділової іноземної мови та перекладу відбулася зустріч студентів з випускниками та представниками потенційних роботодавців, також на зустріч ми запросили представників спеціалізованої школи №134. Захід було проведено 24 жовтня в аудиторі 412  корпусу У-2. Випускники минулих років розповіли про

День відкритих дверей НТУ “ХПІ” 2018

▶ 11 листопада в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться День відкритих дверей та Фестиваль науки “Science is FUN!”

День перекладача

03.10.18 кафедрою ділової іноземної мови і перекладу було проведено тематичну зустріч (присвячену дню перекладача) викладачів, студентів 2,3 курсів і учнів спеціалізованих шкіл № 16, 47, 132 і 134.