Запрошуємо прийняти участь в україно-німецькій програмі подвійного диплому DSG2 між Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Магдебурзьким університетом імені Отто-фон-Геріке, м.Магдебург, Німеччина (OVGU). Програма подвійного диплому DSG2 є комплексною програмою освітньої підтримки українських біженців, які були змушені залишити Україну, перебувають у Німеччині…
Останні коментарі