Вітаємо переможців!

І знову наші студенти виявилися найкращіми!

Вітаємо Штабровського Дениса Юрійовича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт! Він посів I місце!

Також відзначено високі досягнення учасників конкурсу Булдакова Єгора Олександровича та Якуніна Олександра Олександровича.

Дякуємо Овер’яновій Лілії Вікторівні, керівниці переможця конкурсу.

 

Зустріч зі школярами

This gallery contains 23 photos.

20.02. 2020 р. В рамках профорієнтаційної роботи пройшла зустріч викладачів кафедри Електричного транспорту та тепловозобудування НТУ “ХПІ” у підшефній школі №40 м. Харкова з учнями 9, 10 і 11-х класів. Також було проведено зустріч с учнями шкіл м. Люботин. Далі … Continue reading

Наукова субота з “Політехом”

This gallery contains 12 photos.

15 лютого 2020 р. наша кафедра прийняла участь у заході “Наукова субота з “Політехом””. Інтерактивну лекцію на тему “Магнітолевітуючий транспорт. Світовий досвід” прочитав професор Омельяненко Віктор Іванович. Слухачі дізналися про транспорт на магнітній подушці, ознайомилися зі станом питання у провідних … Continue reading

Презентація книги

This gallery contains 20 photos.

29.11.2019 відбулася презентація нової книги “Інерційні накопичувачі енергії. Досвід Японії”. Книгу презентував один з її співавторів – Віктор ОМЕЛЬЯНЕНКО. У обговоренні книги приймали участь співробітники кафедри і запрошені фахівці.