Створення профілю в Google Scholar

Звернить увагу на останні рекомендації Наукової бібліотекі що до створення персонального профілю науковця у Google Scholar! https://www.kpi.kharkov.ua/wp-content/uploads/2023/04/ga.pdf

КРОК 1


Для створення профілю перейдіть на сторінку “Мої цитати” у Google Scholar, заповніть всі поля форми згідно з підказками і натисніть кнопку “Далі”.

Зверніть увагу, що для створення профілю в Google Scholar необхідно мати обліковий запис (поштова адреса) в Google. Обліковий запис Google можна створити перейшовши за наступним посиланням.

КРОК 2


На наступному екрані відобразиться перелік авторів. Знайдіть себе і натисніть на посилання “показати всі статті”.

КРОК 3


У списку виберіть статті, автором яких ви є, та натисніть на кнопку “Додати”, а потім кнопку “Далі” .

Зверніть увагу, що для пошуку статей на різних мовах, в пошуковий рядок (вгорі) необхідно вводити ПІБ мовою, якою написана стаття.

Зверніть увагу, що роботи можуть розташовуватися на декількох сторінках, навігація за ними здійснюється за допомогою кнопок-стрілок внизу сторінки.

КРОК 4

На наступному екрані виберіть відповідний варіант додавання нових статей в ваш профіль і натисніть на кнопку “Перейти в мій профіль”.

КРОК 5

Нарешті, ви бачите свій профіль. Залишилося додати кілька штрихів: додати фото, відвідати вашу університетську поштову скриньку і натиснути на посилання для підтвердження пошти, вручну додати відсутні роботи або ще раз провести пошук по вже проіндексованим у Google Scholar. Після цього зробити свій профіль загальнодоступним.

Щоб ваш профіль міг відображатися в результатах пошуку Google Scholar, він повинен бути загальнодоступним і містити підтверджениу адресу електронної пошти вашої наукової установи (особисті адреси електронної пошти, наприклад gmail.com, hotmail.com, aol.com, yahoo .com і т. п., для цієї мети не підійдуть)