З 29 вересня по 4 жовтня у м. Кропивницький в рамках щорічного заходу відбувся Міжнародний освітній ярмарок, в якому взяли участь співробітники НН ІХТІ. У СТЕМ – зоні ярмарку хіміки з кафедр органічного синтезу та нанотехнологій , технології переробки нафти, газу та твердого палива та хімічної технології пластмас та біологічно активних полімерів організовали низку майстер-класів та воркшопів для школярів та всіх бажаючих.
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ihti/wp-content/uploads/sites/181/2020/10/3-225x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ihti/wp-content/uploads/sites/181/2020/10/1-225x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ihti/wp-content/uploads/sites/181/2020/10/5-225x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ihti/wp-content/uploads/sites/181/2020/10/2-225x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ihti/wp-content/uploads/sites/181/2020/10/4-225x300.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/ihti/wp-content/uploads/sites/181/2020/10/6-225x300.jpg)