Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин - Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

Персонал кафедри

 p029_1_1 Перерва Петро Григорович

завідувач кафедри,
професор, доктор економічних наук


Petro.Pererva@khpi.edu.ua

Matrosov+ Матросов Олександр Дмитрович
професор, кандидат економічних наук
 
Oleksandr.Matrosov@khpi.edu.ua
p003_4_19_01 Садовський Віктор Артемович
професор, кандидат економічних наук, генеральний директор «Отделения экономики СУХАР»
особиста сторінка
  
Victor.Sadovsky@khpi.edu.ua
p003_4_10_01 Савченко Ольга Ігорівна
професор, кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри  з міжнародної діяльності

перелік наукових робіт

 ORCID
olga.savchenko@khpi.edu.ua

Шматько Наталія Михайлівна
професор, доктор економічних наук
 ORCID
Nataliia.Shmatko@khpi.edu.ua
p003_4_15_01 Посохов Ігор Михайлович
професор, доктор економічних наук

перелік наукових робіт

 ORCID
Igor.Posokhov@khpi.edu.ua

Фото конкурсанта Погорєлова СМ Погорєлов Сергій Миколайович
професор, кандидат економічних наук

перелік наукових робіт

 ORCID
Serhii.Pohorielov@khpi.edu.ua

Долина Ірина Володимирівна
професор, кандидат економічних наук ORCID
Iryna.Dolyna@khpi.edu.ua
Djuzhev_Viktor Дюжев Віктор Геннадійович
професор, доктор економічних наук ORCID
Viktor.Dyuzhev@khpi.edu.ua
p003_4_13_01 Кучинський Володимир Анатолійович
доцент, кандидат економічних наук, перший заступник завідувача кафедри
 ORCID
Volodymyr.Kuchynskyi@khpi.edu.ua
Cherepanova+ Черепанова Вікторія Олександрівна
професор, кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри з методичної роботи
 ORCID
Viktoriia.Cherepanova@khpi.edu.ua
p003_4_33_01 Борзенко Володимир Іванович
професор, кандидат технічних наук
 ORCID

Volodimir.Borzenko@khpi.edu.ua
Матросова Вікторія Олександрівна
професор, кандидат економічних наук

перелік наукових робіт

 ORCID
Viktoria.Matrosova@khpi.edu.ua

p003_4_12_01 Косенко Андрій Васильович
професор, кандидат економічних наук
 ORCID

Andriy.Kosenko@khpi.edu.ua
Проскурня Олена Михайлівна
доцент, кандидат технічних наук

перелік наукових робіт

 ORCID
Olena.Proskurnia@khpi.edu.ua

p003_4_06_01 Погорєлова Тетяна Олексіївна
доцент, заступник завідувача кафедри з навчальної роботи
 ORCID
Tetiana.Pohorielova@khpi.edu.ua
p003_4_07_01 Синіговець Ольга Миколаївна
доцент, кандидат економічних наук
 ORCID
Olga.Synigovets@khpi.edu.ua
p003_4_17_01 Крамской Дмитро Юрійович
доцент, кандидат економічних наук, науковий керівник навчальної лабораторії ОТ
 ORCID
Dmytro.Kramskoi@khpi.edu.ua
вручення портрет Чмельова Ольга Сергіївна
доцент, кандидат економічних наук ORCID
Olga.Chmelova@khpi.edu.ua
Греращенко+ Новік Ірина Олексіївна
доцент, кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри з профорієнтаційної роботи
 ORCID
Iryna.Novik@khpi.edu.ua
вручення портрет Сусліков Станіслав В’ячеславович
доцент, кандидат економічних наук

перелік наукових робіт

 ORCID
Stanislav.Suslikov@khpi.edu.ua

Тимофєєва Катерина Олександрівна
доцент, кандидат економічних наук
 ORCID
Kateryna.Tymofieieva@khpi.edu.ua
Пантелеев МС+ Пантелєєв Михайло Сергійович
доцент, кандидат технічних наук
 ORCID
Mykhailo.Pantelieiev@khpi.edu.ua
kobeleva Кобєлєва Тетяна Олександрівна
доцент, кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри  з виховної роботи ORCID
Tetiana.Kobielieva@khpi.edu.ua
гучан Гуцан Олександр Миколайович
доцент, кандидат економічних наук ORCID
oleksandr.gutsan@khpi.edu.ua
pober+ Побережний Роман Олегович
доцент, кандидат економічних наук
 ORCID
Roman.Poberezhnyi@khpi.edu.ua
Кармінська-Бєлоброва Марина Володимирівна
доцент, кандидат наук з державного управління, заступник завідувача кафедри по заочному навчанню
 ORCID

Maryna.Karminska-Bielobrova@khpi.edu.ua
Попов Микола Олексійович
доцент, кандидат економічних наук
 ORCID

Mykola.Popov@khpi.edu.ua
Верютіна Вікторія Юріївна
старший викладач
 ORCID

Viktoriya.Veryutina@khpi.edu.ua
p003_4_02_01 Дьякова Наталія Миколаївна
старший викладач
 ORCID

Nataliya.Dyakova@khpi.edu.ua
Маслак Марія Володимирівна
доцент, кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри з наукової роботи ORCID
Mariya.Maslak@khpi.edu.ua
p003_4_32_01 Глізнуца Марина Юріївна
доцент, кандидат економічних наук
 ORCID

Maryna.Gliznutsa@khpi.edu.ua
p003_4_27_01 Колотюк Олена Іванівна
асистент кафедри
 ORCID
elena.kolotiuk@khpi.edu.ua
p003_4_28_01 Передрій Андреа Елізабет Юріївна
асистент кафедри
 ORCID
Andrea.Peredrii@khpi.edu.ua
p004_4_00_01 Сапронов Олександр Васильович
провідний інженер
Круглов Олександр Анатолійович
завідувач навчальної лабораторії ОТ
Oleksandr.Kruglov@khpi.edu.ua
Локтіонова Тетяна Петрівна
завідувач навчальної бібліотеки,
інженер 1-ї категорії
Вістник НТУ ХПІ
tetiana.loktionova@khpi.edu.ua
Побережна Катерина Вікторівна
асистент
 ORCID
Kateryna.Poberezhna@khpi.edu.ua
Солодовнікова Тетяна Володимирівна
інженер 1-ї категорії
Tetiana.Solodovnikova@khpi.edu.ua
Гонкіна Світлана Олексіївна
інженер 1-ї категорії
Svitlana.Gonkina@khpi.edu.ua
Величко Тетяна Костянтинівна
інженер 1-ї категорії
Tetiana.Velychko@khpi.edu.ua
Вегеріна Ірина Петрівна
інженерпрограміст 1-ї категорії
irina.vegerina@khpi.edu.ua