Квота 2 – 2022

МАРКЕТИНГ
вступ за КВОТОЮ 2

КВОТА 2 – це частина від максимального обсягу бюджетних місць у закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів), що мають право на вступ. У 2022 році Квота-2 становить 40 % (але не менше одного місця). Квота 2 розповсюджується на осіб, що зареєстровані у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Станом на 22.06.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входять 304 територіальних громад у восьми областях: у Донецькій області – 66 громад, Харківській – 51, Дніпропетровській – 7, Луганській – 37, Запорізькій – 52, Херсонській – 49, Миколаївській – 24, Сумській – 18.
Умови вступу:

РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛУ

Конкурсний бал = (0,35×П1 + 0,4×П2 + 0,25×П3) × 1,07,

де П1 –  кількість балів з української мови;
П2 – кількість балів з математики;
П3 – кількість балів з історії України. 

Основні дедлайни вступної кампанії для КВОТИ-2 (основний етап)

▶️ з 11 липня – подача заяв, документів та проходження співбесіди. Для Вас працюють онлайн та офлайн приймальні комісії НТУ “ХПІ”. Тобто все зробити можна навіть не виходячи з дому.

8 серпня (до 18:00) – закінчення прийому заяв для зарахування за основним етапом.

16 серпня – останній день проведення співбесід за основним етапом.

⏹ 17 серпня (до 12:00) – будуть опубліковані списки рекомендованих до зарахування. Тобто в цей день ми всі дізнаємось про те хто отримав бюджетне місце за квотою-2.

20 серпня (до 10:00) – виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення за квотою-2. Тобто до цього моменту всі необхідні від Вас документи повинні бути надані до приймальної комісії (основний етап).

✅ 22 серпня (до 15:00) – зарахування за квотою-2. В цей день всі хто виконає вимоги до зарахування стануть студентами НТУ “ХПІ”.

Після цього буде ще один “Завершальний етап” вступу по квоті-2 для тих хто не встигнув на “Основний етап”.

Документи, що необхідні для вступу

  1. Документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання на особливо небезпечних територіях (або витяг з ID, або фото / копія / скан відповідної сторінки паспорта старого зразку з місцем реєстрації).
  2. Заява на вступ до НТУ “ХПІ”. Заява або заповнюється від руки на роздрукованому бланку, або повністю пишеться від руки згідно шаблону бланку. Якщо вступник надає заяви онлайн (фото/скан), він повинен зберегти заповнену ним заяву і потім надати її до справи (як і інші оригінали документів впродовж 3-х місяців після початку навчання).
  3. Заява на індивідуальну співбесіду.
  4. Копія / скан / фото паспорту (всі сторони або сторінки із інформацією)
  5. Копія / скан / фото ІНН
  6. Оригінал та копія / скан / фото атестату та додатку (оргінал подати протягом 3-х місяців після початку навчання)
  7. Фото 3х4 4шт. (при подачі заяв у приймальній комісії НТУ “ХПІ”) або в електронному форматі (скан) розміром не більше 1Мб.
  8. Копія /скан / фото приписного свідоцтва (військового квитка) для вступніків чоловічої статі.

Програми індивідуальних усних співбесід

Положення про індивідуальну усну співбесіду НТУ “ХПІ”

ТЕРМІНОЛОГІЯ

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання з української мови, математики та історії України, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства. У випадку вступу за спеціальними умовами замінюється на індивідуальну усну співбесіду з відповідних предметів за програмою ЗНО.

Індивідуальна усна співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника з одного, двох або трьох предметів (складових: українська мова, математика, історія України), за результатами якої за кожний предмет (складову) виставляються оцінки за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»). Здійснюється закладом вищої освіти.

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі) матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Детальну інформацію щодо умов вступу можна дізнатися в нашому каналі https://t.me/marketingntu (Для того, щоб задати запитання, треба натиснути на  aв правому верхньому куті екрану та знайти там пункт “Переглянути обговорення”)

Повернутися до загальних умов вступу