Доступ до ресурсів платформи Web of Science

Шановні політехніки!

У 2022 році для НТУ “ХПІ” діє доступ до ресурсів платформи Web of Science!
Компанія Clarivate вітає Вас з новим роком, бажає щоб ваші мрії здійснювалися, а наукові результати, підтримані потужними грантами, прикрашали найкращі видання. 
Запрошуємо долучитися до першого вебінару у 2022 році українською, безкоштовний, тривалість – одна година, проходить у Webex.13 січня 2022, 16:15–17:15 (київський час)Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCitesТези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.Реєстрація: https://bit.ly/3pHtRQZВ січні під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників, що правильно дадуть відповіді на питання Random визначить володаря сувенірів. 
Не забувайте запросити друзів – разом веселіше шукати правильні відповіді.
 
Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінар – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

You may also like...