- Університет ім. Яна Длогуша в м. Ченстохові (Польща). Програма 2D
- Erasmus+ K1
- WSZOP – Вища школа менеджменту охорони праці м. Катовіце (Польща). Програма 2D
- Віртуальна мобільність
- Співпраця з Global Institute for IT Management (США)
Університет ім. Яна Длогуша в м. Ченстохові (Польща). Програма 2D
Звіт про онлайн-зустріч 22.05.2025
В рамках проекту щодо міжнародної академічної мобільності, а саме ‒ семестрального академічного обміну та подвійного дипломуваня, 22.05.2025 р. відбулась чергова онлайн-зустріч з Координатором освітньої програми «Інноваційні технології та сучасні матеріали», координатором програми подвійного диплому за спеціальністю «Інженерія безпеки», доцентом кафедри передових обчислювальних методів факультету природничих, точних та технічних наук, кандидатом технічних наук Університета ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) Анною Кулаковська. (більше…)
Презентація онлайн-зустрічі 22.05.2025

В рамках міжнародної діяльності 02.09.2021 р. укладено Угоду про співпрацю між Університетом ім. Яна Длогуша в м. Ченстохові (Польща) (УЯД) та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»).
Також був укладено Додаток до Угоди щодо семестрального академічного обміну та підписано сторонами 15.12.2021 р.
Сторони, що зазначені в цьому додатку, домовились про наступне:
- Загальні положення укладеного Додатку передбачають здійснення академічного обміну відповідно до угоди про співпрацю з метою обміну студентами.
- Українські студенти мають право проходити безкоштовне навчання в УЯД протягом одного навчального семестру за відповідною спеціальністю згідно з затвердженим навчальним планом.
- Угода про співпрацю передбачає проведення спільних досліджень в межах наукових програм і грантів, організацію спільних конференцій та наукових семінарів, видання спільних статей та наукових і методичних монографій.
- Сторони Угоди про співпрацю (УЯД та НТУ «ХПІ») здійснюють необхідні організаційні заходи, спрямовані на можливість міжнародного обміну та/або паралельного навчання в УЯД та НТУ «ХПІ» в та/або отриманні другого диплома.
Сторони сприяють обміну викладачами з метою проведення навчальних занять, обміну професійним досвідом, організації наукових стажувань та інших форм підвищення кваліфікації.
Erasmus+ K1
Програма Еразмус+ — це ініціатива Європейського Союзу, яка підтримує міжнародну співпрацю у сферах освіти, молоді, спорту та професійної підготовки. Вона діє з 2021 по 2027 рік, і Україна бере в ній активну участь як країна-партнер (не асоційована країна) у Регіоні 2 (Східне сусідство).
Навчальна мобільність (KA1): обміни студентів, викладачів, молодіжних працівників, стажування, волонтерство.
Новини стажування ERASMUS+ КА1
Серед актуальних новин кафедри на сьогодні є наукове стажування студентки групи МІТ-М623 Сотнікової Єлизавети на факультеті інженерії машинобудування Університету Західної Богемії (Чеська Республіка), в рамках програми ERASMUS+ КА1, що координується Європейською Комісією. В рамках стажування студентка нашої кафедри вивчає кілька дисциплін, серед яких Course syllabus KTO/DP-2024 та Course syllabus KTO/EXK-2024. Навчання для студентів – стажистів проводяться англійською мовою. Також в рамках свого перебування на стажуванні Сотнікова Єлизавета відвідала наукові лабораторії університету з різних напрямків та ознайомилася з роботою сучасного 3D принтеру по металу. (більше…)
Стажування – Чехія 2024
Навчання студентів кафедри «Безпека праці та навколишнього середовища» НТУ «ХПІ» передбачає можливість стажування здобувачів освіти за програмою міжнародної академічної мобільності. Так, на сьогоднішній день, студентка групи МІТ-М623 Сотнікова Єлизавета була запрошена до Erasmus Student Mobility та проходить наукове стажування на факультеті інженерії машинобудування Університету Західної Богемії, Чеська Республіка, в рамках програми ERASMUS + КА1, що координується Європейською Комісією. (більше…)
WSZOP – Вища школа менеджменту охорони праці м. Катовіце (Польща). Програма 2D
НТУ “ХПІ” – вуз-партнер польського університету з питань менеджменту охорони праці. Кафедра приймає участь в освітній програмі WSZOP – Вищої школи менеджменту охорони праці міста Катовіце (Польща). WSZOP – є лідером в сфері освіти з питань безпеки і перший університет в країні, в якому створено факультет інженерних досліджень, згідно зростаючому попиту на спеціалістів в галузі охорони праці та здоров’я. У студентів є можливість паралельно отримати другий диплом Вищої школи менеджменту охорони праці міста Катовіце.
– Опис програми 2D (українською мовою)
Віртуальна мобільність
Віртуальна мобільність у межах програми Erasmus+ — це форма участі в міжнародних освітніх або молодіжних проєктах без фізичного виїзду за кордон. Вона стала особливо актуальною під час пандемії COVID-19 і залишається важливою складовою Erasmus+ зараз, особливо для країн, які стикаються з обмеженнями на подорожі.
Засвоєння міжнародного досвіду здобувачами освіти кафедри БПтаНС в рамках програми академічної мобільності
Здобуття освіти це відповідальний процес набуття нових знань та професійних навичок через особистий досвід. Щоб досягти успіху та розвитку, важливо постійно вдосконалювати свої знання, використовувати всі можливості та прагнути до більшого. Міжнародне стажування для здобувачів освіти відкриває багато можливостей для майбутніх професіоналів, розширює межі професійної самореалізації та додає конкурентних переваг на міжнародному ринку праці. (більше…)
Співпраця з Global Institute for IT Management (США)
НТУ “ХПІ”, кафедра Безпека праці та навколишнього середовища уклали договір з американським інститутом GIIM, на видачу 5 видів сертифікатів:
– Лідерство в бізнесі – управління ІТ;
– Управління кібербезпекою / Інформаційна безпека;
– Управління даними в якості активу;
– Розгортання бізнес-аналітики;
– Консалтинг в області управління.
Ознайомитись з презентацією можна тут: GIIM
WWW: http://www.globaliim.com/