Презентація освітньої програми за спеціальністю 174

Posted on Posted in абітурієнтам, Вступ, Події

18 листопада у бомбосховищі НТУ “ХПІ” відбувся захід Open Weekend, який організувала адміністрація ННІ КМПФМ. Головною метою заходу була презентація оновлених освітніх програм за спеціальностями 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка” і 175 “Інформаційно-вимірювальні технології”.
Вступне слово мав директор Науково-навчального інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики (ІКМ) Ларін Олексій Олександрович. Він вказав на особливу актуальність презентованих спеціальностей та гостру потребу фахівців на сьогоднішньому ринку праці зараз і особливо – для післявоєнної відбудови Харківщини та України. Також він розповів про можливі зміни у приймальній кампанії наступного року, та на що слід звернути увагу майбутнім вступникам.
Викладачка нашої кафедри, Євсіна Наталя Олександрівна, а також завідувач кафедри АТСЕМ, Дзевочко Олександр Михайлович, дуже креативно, в ігровій формі ознайомили наших потенційних вступників з особливостями освітньої програми 174 та відмінностями у освітніх траєкторіях, які викладаються на наших кафедрах.
Після презентацій школярі мали змогу ближче познайомитися з засобами автоматики, різними електронними приладами, разом з фахівцями долучитися до їх дослідження та програмування.

Для тих, хто не зміг наживо долучитися до заходу, відбувалась трансляція через Телеграм у групі “Hi-Tech Освіта” (https://t.me/HiTechOsvita)

UPDATE: Додано відеозапис події