Кафедра «Інтегровані технології машинобудування» ім. М.Ф. Семка

НТУ "ХПІ", навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту

Кафедра «Інтегровані технології машинобудування» ім. М.Ф. Семка - НТУ "ХПІ", навчально-науковий інститут механічної інженерії і транспорту

Внесення пропозицій студентів до ОПП

27 квітня 2023 року відбулося засідання кафедри «Інтегровані технології машинло будування» ім. М. Ф. Семка (протокол № 7 від 27.04.2023р.), одним з питань порядку денного якого був розгляд проекту освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» галузі знань 13 «Механічна інженерія» кваліфікація «Магістр з прикладної механіки».

          На засідання кафедри було запрошено старост трьох академічних груп магістрів: МІТ-М222а Колкова Михайла, МІТ-М222б Кривенького Владислава, МІТ-М 222ж Шевченка Олексія.

          З доповіддю за цим питанням виступив завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор Шелковий О. М., який є гарантом цієї осітньої програми. Він докладно представив спеціалізації, які охоплює освітня програма, її орієнтацію, основний фокус, придатність до працевлаштування, можливості подальшого навчання та інші особливості освітньої програми. Було зрозуміло донесено питання про компетентності, пояснено відмінності між інтегральною, загальними і фаховими компетентностями спеціальності, між результатми навчання, визначеними стандартом вищої освіти спеціальності, і результатами навчання, визначеними закладом вищої освіти. Було представлено кадрове, матеріально-технічне, інформаційне та навчально- методичне забезпечення освітньої програми «Прикладна механіка». Доповідач докладно зупинився на освітніх компонентах проорами загальної, спецальної (фахової), профільної підготовки, і особливу  увагу приділив вибірковим компонентам, які особливо цікавили студентів.

          Під час обговорення  проекту освітньо-професійної програми підготовки магістрів студенти  в особі Шеченка Олексія (МІТ-М222ж) в якості пропозиції висловили побажання, щоб у програмі було менше годин теоретичної (лекційної) підготовки і більше годин на практичну підготовку. Гарант освітньої програми відповів, що при можливих змінах та доповненнях до програми обов’язково буде мати на увазі це побажання студентів-магістрів.