Андрій Котуха: «Я працюю в Mercedes-Benz»!

[Ігор Гаєвий] #1-2 от 10.02.2020

Андрій Котуха, випускник кафедри двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ), отримав диплом спеціаліста у 2013 році («Політехнік», №2, від 7 лютого). В інтерв’ю нашій газеті Андрій відзначав: «На першому місці для мене було навчання, і завдяки професіоналізму викладачів, їх умінню знайти підхід до кожного, цей процес був цікавим і захоплюючим». Тоді під керівництвом професора О. В. Пильова герой публікації став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, отримав патенти на винахід. Андрій побажав студентам не зупинятися на досягнутому і впевнено йти до мети. Як це зробити, він протягом кількох років продемонстрував на власному прикладі. Про свої досягнення випускник Харківського політеху розповів під час свого приїзду з Німеччини до рідного університету.

Читати далі

Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в ЗНО!

Український центр оцінювання освіти повідомляє:

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Читати далі

6 грудня 2019 р. Представники кафедри ДВЗ НТУ “ХПІ” взяли участь у симпозіумі “Enviromental Impact of Motor Vehicles”

6 грудня 2019 р. Представники кафедри ДВЗ НТУ “ХПІ” взяли участь у 27-у симпозіумі “Enviromental Impact of Motor Vehicles”, який проходив у м.Варшава:

Institute of Vehicles of Warsaw University of Technology held the 27th annual symposium “Enviromental Impact of Motor Vehicles”, which took place on 6th of December, 2019 (Friday) in the premises of the Faculty of Automotive and Construction Machinery Engineering, at 84 Narbutta street.

www.mpos.simr.pw.edu.pl

Читати далі

“Світ двигунів – від проектування до використання”

19 жовтня 2019р.
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕНЕРГЕТИКИ, ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ НТУ “ХПІ”
проводить Наукову суботу з “Політехом”!
У межах цього заходу кафедра двигунів внутрішнього згоряння запрошує майбутніх абітурієнтів на захід:
“Світ двигунів – від проектування до використання”.
На кафедрі передбачено проведення практичних робіт:
-обслуговування двигунів внутрішнього згоряння;
-робота в сучасних графічних пакетах комп’ютерного 3D моделювання.
Початок об 11:00.

Вступ 2019

10.07.2019 – для абітурієнтів відкрилась можливість подання заяв на вступ!

Пропонуємо Вам поточні дані з наповнення бюджетних місць за поданими заявами у трьох провідних навчальних закладах зі спеціальності: 142 – Енергетичне машинобудування (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут; Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Національний транспортний університет).
Дані наведено за даними сайту https://vstup.osvita.ua/ на 11:20 22.07.2019р.(будуть оновлюватись).

Обравши перший чи другий пріоритет Ви гарантовано поступаєте до нашої кафедри!

Запрошуємо до нас на навчання!

18 квітня 2019 р.

відбулась Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2018/2019 н.р. зі спеціальності «Енергетичне машинобудування»

Фотозвіт про проведення конкурсу>>>>>