Сьогодні, 22.05.2024 р., на кафедрі “Деталі машин та гідропневмосистем” відбулася профорієнтаційно-методична зустріч зі студентами випускних курсів. Здобувачі були проінформовані щодо можливостей навчання у магістратурі за спеціальністю 131-Прикладна механіка та долучилися до обговорення ОП “Моделювання технічних систем”, створення якої планується у 2024 році.
Відбулась профорієнтаційно-методична зустріч зі студентами випускних курсів
![](http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/wp-content/uploads/sites/86/2024/05/photo_2024-05-22_15-20-39-1024x548.jpg)