Контакти

pic1 Адреса: 61002, м. Харків, вул. Кирпичова 2,

Національний технічний университет «Харківський політехнічний інститут»

кафедра «Хімічної техніки та промислової екології»,

(380-57) 707-68-57, (380-57) 707-66-81, (380-57) 707-61-55.

E-mail: HTPE@khpi.edu.ua,

«Щоб жити, потрібне сонце,

 свобода і маленька квітка» 

Х.К. Андерсен

Якою буде Україна після нашої перемоги? Квітучою та зеленою? Зі сучасним плануванням промислових та зелених зон? З оновленим підходом до відбудови житлових кварталів? Чи …

Залежить саме від тебе! Щоб задекларовані урядом та Президентом «зелені» принципи післявоєнної відбудови насправді сталися, країні потрібні тисячі фахівців в сфері екології та збереження довкілля, раціонального природокористування та екологічного міського планування.

Саме наша кафедра готує висококласних, затребуваних на внутрішньому та зовнішніх ринках фахівців з охорони довкілля, інженерів-екологів, спеціалістів з відновлення природоохоронних територій.

Наші викладачі постійно вдосконалюють свої вміння, навички та опановують нові компетентності, та у підсумку сприяють індивідуальному росту кожного студента. Наша унікальна програма набуття комплексу soft skills дозволяє студентам з першого курсу спробувати свої сили у реалізації різноманітних, цікавих та сучасних екологічних проектах. А ще посилена комп’ютерна підготовка, вивчення  іноземних мов та спеціальних дисциплін, які сформують твій hard skills.

Перемога принесе нам багато екологічної роботи. Відновити родючість ґрунтів після бомбардувань та застосування військової техніки, відбудувати промисловий  комплекс у відповідності до європейських екологічних норм, відновити популяції тварин та птахів у заказниках та заповідниках,  зробити життя у великих та маленьких містах комфортним та приємним, підвищити екологічну свідомість українців. Приєднуйся до екологічних супергероїв вже цього року, та за чотири роки з дипломом бакалавра будеш мати гарантовану гідну роботу та оплату за неї!

 pic2 Завідувач кафедрою
доц., к.т.н. Шестопалов Олексій Валерійович

Зам. завідувача кафедрою по виробничій практиці

доц., к.т.н. Філенко Олеся Миколаївна  

Відповідальний за прийом абітурієнтів:

доц., к.т.н. Тихомірова Тетяна Сергііїна

Тел. 050-608-10-81

Карта ХПИНатисніть картинку для збільшення