Випускникам технікумів

Вступ після технікуму!

Кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУХПІзапрошує на БЮДЖЕТ випускників технікумів, коледжів та училищ на базі диплому молодшого спеціаліста (на рівень бакалавра) за машинобудівним спеціальностями (механіка, обладнання…, інженерна графіка, зварювання і т. д.) на спеціальність «Галузеве машинобудування» блок дисциплін «Обладнання переробних, харчових та хімічних виробництв»,  за спеціальністю «Прикладна екологія» на освітню программу «Екологія».

Можливі наступні варіанти вступу:

  1. На 1 курсприскорені групи (тільки для машинобудівних спеціальностей). Термін навчання3 роки до диплома бакалавра (1 курс, потім переводимо на 3 і 4). Форма навчаннябюджетна (12-16 місць).
  2. На другий курс на вакантні бюджетні місця (кількість бюджетних місць буде відомо після зимової та весняної сесії, уточнюйте у відповідального кафедри за абітурієнтами). Термін навчання3 роки до диплома бакалавра.
  3. На третій курс на вакантні бюджетні місця (див. п. 2) і контракт. Термін навчання2 роки до диплома бакалавра.

Після диплома бакалавра незалежно від форми навчання всі студенти приймають участь у конкурсі на бюджет в магістратуру. Контрактники, які навчалися краще бюджетників можуть поступити на бюджет!

Чим раніше Ви визначитися з обраною спеціальністю і зв’яжіться з нами, тим більше часу у Вас буде на підготовку до співбесіди для успішного вступу на бюджет.

На будь-які Ваші питання, пов’язані зі вступом, відповідають:

Завідувач кафедрою ХТПЕ, к.т.н., Шестопалов Олексій Валерійович

(+38-057) – 707-66-81, Тел. 063-615-71-39, 099-778-39-18

професор, к.т.н., Моісеєв Віктор Федорович

(+38-057) – 707-62-57

доцент, к.т.н., Тихомирова Тетяна Сергіївна

Тел. 050-6-081-081

Важливі посилання: