Випускникам технікумів

Вступ після технікуму без ЗНО!

Кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУХПІзапрошує у 2016 р. на БЮДЖЕТ БЕЗ ЗНО за результатами співбесіди випускників технікумів, коледжів та училищ на базі диплому молодшого спеціаліста (на рівень бакалавра) за машинобудівним спеціальностями (механіка, обладнання…, інженерна графіка, зварювання і т. д.) на спеціальність «Галузеве машинобудування» спеціалізаціїОбладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів“, “Обладнання харчових виробництв і переробної промисловості” за спеціальністю «Прикладна екологія» на спеціальність «Екологія».

Можливі наступні варіанти вступу без ЗНО:

  1. На 1 курсприскорені групи (тільки для машинобудівних спеціальностей). Термін навчання3 роки до диплома бакалавра (1 курс, потім переводимо на 3 і 4). Форма навчаннябюджетна (12-16 місць).
  2. На другий курс на вакантні бюджетні місця (кількість бюджетних місць буде відомо після зимової та весняної сесії, уточнюйте у відповідального кафедри за абітурієнтами). Термін навчання3 роки до диплома бакалавра.
  3. На третій курс на вакантні бюджетні місця (див. п. 2) і контракт. Термін навчання2 роки до диплома бакалавра.

Вартість контракту в 2017 році становила 4950 грн./семестр (або 9900 грн./рік). У 2018 році ціну уточнюйте в червнілипні, але вона буде нижче, ніж в інших ВНЗ.

Після диплома бакалавра незалежно від форми навчання всі студенти приймають участь у конкурсі на бюджет в магістратуру. Контрактники, які навчалися краще бюджетників можуть поступити на бюджет!

Чим раніше Ви визначитеся з обраною спеціальністю і зв’яжіться з нами, тим більше часу у Вас буде на підготовку до співбесіди для успішного вступу на бюджет.

З усіх питань звертатися до відповідального за профорієнтації: Шестопалов Олексій Валерійович, тел. 063-615-71-39, 099-778-39-18