Випускникам технікумів

Вступ після технікуму без ЗНО!

Кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУХПІзапрошує на БЮДЖЕТ БЕЗ ЗНО за результатами співбесіди випускників технікумів, коледжів та училищ на базі диплому молодшого спеціаліста (на рівень бакалавра) за машинобудівним спеціальностями (механіка, обладнання…, інженерна графіка, зварювання і т. д.) на спеціальність «Галузеве машинобудування» спеціалізація «Обладнання переробних, харчових та хімічних виробництв»  за спеціальністю «Прикладна екологія» на спеціальність «Екологія».

Можливі наступні варіанти вступу без ЗНО:

  1. На 1 курсприскорені групи (тільки для машинобудівних спеціальностей). Термін навчання3 роки до диплома бакалавра (1 курс, потім переводимо на 3 і 4). Форма навчаннябюджетна (12-16 місць).
  2. На другий курс на вакантні бюджетні місця (кількість бюджетних місць буде відомо після зимової та весняної сесії, уточнюйте у відповідального кафедри за абітурієнтами). Термін навчання3 роки до диплома бакалавра.
  3. На третій курс на вакантні бюджетні місця (див. п. 2) і контракт. Термін навчання2 роки до диплома бакалавра.

Після диплома бакалавра незалежно від форми навчання всі студенти приймають участь у конкурсі на бюджет в магістратуру. Контрактники, які навчалися краще бюджетників можуть поступити на бюджет!

Чим раніше Ви визначитеся з обраною спеціальністю і зв’яжіться з нами, тим більше часу у Вас буде на підготовку до співбесіди для успішного вступу на бюджет.

Інформація для випускників технікумів

З усіх питань звертатися до відповідального з профорієнтації: Шестопалов Олексій Валерійович, тел. 063-615-71-39, 099-778-39-18