СТУДЕНТУ ННІ МІТ ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Студенту кафедри зварювання (ННІ МІТ) Ситникову Павлу Андрійовичу, відповідно до НАКАЗУ №576 від 29 квітня 2020 року  Міністерства освіти і науки України, призначено на ІІ семестр 2019/2020 навчального року академічну стипендію Президента України. ВІТАЄМО!!!

Вступ до магістратури: Онлайн реєстрація

З 12 травня по 5 червня 2020 року в онлайн режимі буде проходити реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ).
Це — обов’язкове тестування з іноземної мови для вступників до магістратури на всі спеціальності (денної/заочної форми), окрім галузей педагогіки і воєнних наук.

Реєстрація на ЄВІ закінчується 5 червня о 18:00.

Докладніше: http://www.kpi.kharkov.ua/…/05/vstup-magistr-online-registr/

В НТУ «ХПІ» запроваджений тритижневий карантин

Адміністрація НТУ «ХПІ» вживає заходи щодо запобігання захворювання на коронавірус COVID-19.
Відповідно до наказу ректора №151-ОД в НТУ «ХПІ» з 12.03.2020 р. по 03.04.2020р. запроваджений карантин.
Він передбачає переведення навчальних занять на дистанційну форму, заборону проведення масових заходів на території вишу в період карантину.

Наказ прийнятий відповідно до рішення Кабінету міністрів України: https://www.kmu.gov.ua/…/uryad-prijnyav-nizku-rishen-shcho-…, а також рекомендацій Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/…/z-12-bereznya-zaprovadzhuyetsya-tritiz….

Про те, як захистити себе від інфікування читайте на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov

Оновлено розділ “СТИПЕНДІЯ”

Стипендіальні рейтинги студентів ННІ МІТ І-VI курсів для призначення академічних стипендій на весняний семестр 2019/2020 навчального року

ВІДБУВСЯ День відкритих дверей «НАУКОВА СУБОТА З ПОЛІТЕХОМ! “ЗАХОПЛЮЮЧА МЕХАНІКА”»

8 лютого викладачі та студенти кафедр Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту НТУ «ХПІ» презентували школярам, їхнім батькам спеціальності інституту. Всі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах, міні-лекціях, експериментах

День відкритих дверей

«НАУКОВА СУБОТА З ПОЛІТЕХОМ! “ЗАХОПЛЮЮЧА МЕХАНІКА”»

Запрошуємо учнів шкіл, технікумів, коледжей та ліцеїв на наукову суботу з Політехом 08.02.2020 р., початок заходів – 11.00 ! Вхід вільний !!!

Вченим ХПІ присудили Держпремію в галузі науки і техніки-2019

За роботу «Створення роторів турбін великої потужності» трьом вченим Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» присудили Державну премію України 2019 року в галузі науки і техніки. Про це йдеться в Указі №4/2020 Президента України, який підписаний 13 січня 2020 року. Одним із співавторів проєкта є доктор технічних наук, завідувач кафедри «Зварювання» НТУ «ХПІ» Дмитрик Віталій Володимирович! ВІТАЄМО!!!

МОЛОДА ВЧЕНА НАШОГО ІНСТИТУТУ (нТУ “хпі”) аЛЬОНА ГЛУШКО

УДОСТОЄНА ПРЕМІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Старшому викладачеві кафедри зварювання ХПІ Альоні Глушко присудили премію Президента України (указ №№903/2019 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року»). Була оцінена її робота «Збільшення ресурсу експлуатації зварних з’єднань енергетичного обладнання сучасних енергоблоків ТЕС».

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

«НАУКОВА СУБОТА З ПОЛІТЕХОМ! “ЗАХОПЛЮЮЧА МЕХАНІКА”»

12 жовтня 2019 р. викладачі та студенти кафедр Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту НТУ «ХПІ» презентували школярам, їхнім батькам спеціальності інституту

 

День відкритих дверей

«НАУКОВА СУБОТА З ПОЛІТЕХОМ! “ЗАХОПЛЮЮЧА МЕХАНІКА”»

Запрошуємо учнів шкіл, технікумів, коледжей та ліцеїв на наукову суботу з Політехом 12.10.2019 р., початок заходів – 11.00 ! Вхід вільний !!!

24 вересня 2019 року пройшли збори (конференція) учасників освітнього процесу ННІ МІТ. На цих зборах відбувся “Звіт про діяльність навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту у 2018/2019 навчальному році”

ОБЯВА

24.09.1019 р. об 14.30 в 12 аудиторії Ректорського корпусу відбудеться конференція учасників освітнього процесу ННІ МІТ.

Реєстрація учасників конференції розпочинається об 14.00

Порядок денний:

  1. Звіт директора про роботу інституту за 2018/2019 навчальний рік.

Доповідає проф. Єпіфанов В.В.

  1. Зміни у складі вченої ради інституту.

Доповідає доц. Басова Є.В.

3. Нагородження членів колективу за підсумками роботи в минулому навчальному році.

31 серпня 2019 р. в НТУ «ХПІ» відбулося урочисте посвячення у студенти

next news>>