Аліса Шевцова

 

31 рік. Зараз я займаюся науковими дослідженнями пульсарів у декаметровому діапазоні довжин хвиль в Радіоастрономічному інституті НАН України. А колись закінчила музичну школу №6 ім. М.В. Лисенко і не змогла розпрощатися зі скрипкою. Гра на скрипці в різних колективах є улюбленим хоббі, що займає велику частину життя.

Граю в колективі з 2005 року.

 

 

 

Ангеліна Мірошина

13 років, вчусь у Харківській Середній Спеціалізованій Музичній Школі по класу скрипки. Маю звання лауреата багатьох музичних конкурсів, приймала участь у різноманітних музичних фестивалях. Крім музики полюбляю малювати.

В оркестрі “Крещендо” з 2017 року.

 

Поліна Пелюхня

 

23 рочки, закінчила НТУ “ХПІ” в 2019 році (факультет бізнесу та фінансів), викладач іноземних мов, студентка підкурсу вокального відділу ХНУМ ім Котляревського, іменний стипендіат фонду ім. Кирпичова та міжнародних програм Еразмус та Bayhost. Цікавлюся літературою та психологією. Мрію навчитися малювати осінні пейзажі.

В оркестрі “Крещендо” з 2014 року.

 

 

Андрій Марчук

 

19 років, здобуваю професію програміста у НТУ “ХПІ”. Крім музики полюбляю кататись на роликах, займатись спортом, готую їжу.

Граю на скрипці в камерному оркестрі “Крещендо” з 2018 року.

 

 

Анастасія Боженко

 

Народилася 9 липня 1992 р. Початкову музичну освіту здобула в ДШМ №3 (інструментальне відділення, клас фортепіано, другий інструмент – віолончель). Закінчила історичний факультет ХНУ ім. В.Н. Каразіна, зараз працюю викладачем на філософському факультеті ХНУ імені В.Н.Каразіна.

В оркестрі “Крещендо” з 2011 року.

 

Верещак Владислав

 

17 років
Вчуся на першому курсі Інституту хімічних технологій і інженерії, що входить до складу НТУ ХПІ,
Закінчив загальноосвітню школу із золотою медаллю і музичну з відзнакою, призер багатьох олімпіад і конкурсів з прикладних наук, (математики, іноземних мов), автор наукових публікацій
Був призером конкурсу «Співучі струни» в місті Маріуполі.

В оркестрі “Крещендо” з 2019 р.

Максим Сокольський

 

19 рокiв, працюю back end WEB розробником, вивчаю комп’ютернi науки в ХКТК “НТУ” ХПI та займаюсь workout.

Граю на скрипці в оркестрі “Крещендо” з 2017 року

 

 

Тимофій Сорока

 

10 років Навчаюсь у 4 класі Харківського Педагогічного Ліцею. Люблю читати, збирати лего, грати в настільні ігри Вже маю кубок та 4 медалі за перші місця у Всеукрайнських та Міжнародних конкурсах.

В оркестрі  “Крещендо”з 2020 року

 

 

Денис Кириллов

 

Я Денис, мені 15 років, я навчаюся в Харківському технологічному ліцеї №9 в 9 класі, паралельно вчусь у музичній школі №6 ім. Лисенко. В минулому році закінчив художню школу №1 ім. Рєпіна. Захоплююся 3д моделюванням, дизайном, фотомонтажом, Розробкою комп’ютерних ігор і новими технологіями. Мрію про вищу мистецьку освіту.

В оркестрі “Крещендо” з 2017 року.

 

 

Владислав Константинов

 

19 років, інженер програміст, Microsoft dynamic crm developer, займаюсь кросфітом.

В оркестрі “Крещендо” з 2015 року. Граю на скрипці.

 

 

 

 

 

Дар’я Главчева 

 Студентка 4 курсу факультету “Комп’ютерних та інформаційні технологій” НТУ “ХПІ”. Навчаюсь за спеціальністю “Сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри”. Приділяю багато часу науковій роботі та є переможцем у конкурсі наукових робіт студентів у секції “Інформаційні технології”. Є Стипендіатом Президента України та  маю публікації у фахових виданнях,зокрема тих, що індексуються наукометричною базою Scopus. Основний напрямок наукової діяльності – Штучні нейронні мережі глибокого навчання.

Граю у перших скрипках оркестру з 2017 року, та сподіваюся, що буду грати ще дуже-дуже довго

 

Маргарита Ковальова

 

11 років. Я навчаюсь у Харківській Середній Спеціалізованій Музичній Школі по класу скрипки. Мрію стати всесвітньо відомою скрипалькою. Ще я танцюю, співаю і гарно малюю.

В оркестрі “Крещендо” з 2019 року.

 

 

 

 

Анастасiя Сапарова (Дядiщева)

 

29 рокiв, спiвробiтник банку.. Здобула двi вищi освiти в НТУ “ХПI”: у 2013 роцi отримала диплом спецiалiста з вiдзнакою за спецiальнiстю “Обладнання переробних i харчових виробництв” та у 2018 – диплом магiстра за спецiальнiстю “Фiнанси, банкiвська справа та страхування”.

З 2007 року граю в ансамблi скрипалiв “Експромт” та в камерному оркестрi “Крещендо” з моменту його заснування (2009 рiк). Староста колективiв з 2011 по 2019 рiк. Зараз виховую сина та захоплююсь музикою.

 

Нікітан В’ячеслав

 

29 років. Працюю в IT. Окрім музики більш за все цікавлюсь… музикою. У вільний час  читаю, подорожую, катаю на велі за місто на природу. Маю багацько квітів (в офісі) та рудого кота (вдома) на прізвисько Морфей.

В оркестрі “Крещендо” з 2010 року

 

 

 

 

Познянський Петро

 

15 років, вчусь у Харківській Середній Спеціалізованій Музичній Школі по класу скрипки. Маю звання лауреата багатьох музичних конкурсів, приймав участь у різноманітних музичних фестивалях. Пишу авторську музику.

В оркестрі з 2017 року

 

 

 

 

 

Марина Повіткіна

 

Науковий дослідник на факультеті політології в університеті Осло, Норвегія. Закінчила ХНУ ім. Каразіна за спеціальністю «міжнародні економічні відносини» та в 2010 році переїхала навчатися в Швецію здобувати другу вищу освіту. До 2010 року грала в ансамблі «Експромт» та камерному оркестрi “Крещендо” з моменту їх заснування. Карантин та наявність інтернету надали можливість знову грати в оркестрі, вже онлайн. У вільний час граю на гітарі та люблю походи з палатками в місцевих горах.