21.12.2017 – “Форум абітурієнтів: “Умови Прийому до ВНЗ / ЗВО 2018”

21.12.2017 о 17:00 в 12 ауд. РК відбудеться “Форум абітурієнтів: “Умови Прийому до ВНЗ / ЗВО 2018”. 

🚩 Місце: 12 аудиторія ректорського корпусу НТУ “ХПІ”
📆 Дата: 21.12.17
🕙 Час: 17.00
👥 Для кого: для абітурієнтів та їх батьків.
↪️ Докладніше: http://events.kpi.kharkov.ua
Обов’язкова реєстрація: http://goo.gl/HvPz12

 

💬 ЗМІСТ ЗУСТРІЧІ
✔️ Як “насправді” працюють пріоритети – говоримо про стратегію їх вибору.
✔️ Етапи і дедлайни приймальної кампанії 2018.
✔️ Необхідних документів для вступу.
✔️ Про можливість переводу з контрактного місця на бюджет у разі якщо не пройшли за конкурсом.
100% корисної інформації – своїми знаннями і досвідом з Вами будуть ділитися експерти із більш ніж 10-річним досвідом роботи в Центральній приймальній комісії.
ЧЕКАЄМО НА ВАС!
м. Харків, вул. Кирпичова, 2, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», 12 аудиторія ректорського корпусу НТУ “ХПІ”, +380 (57) 707-66-34

7-8 грудня 2017 відбулася конференція “Безпека людини у сучасних умовах”

7-8 грудня 2017 року в НТУ “ХПІ” відбулася ІХ Міжнародна науково-методична конференція “Безпека людини у сучасних умовах”. Вперше цього року конференція відбулася в інтернет-форматі.

Ви можете ознайомитись з анотаціями доповідей на сторінці конференції у мережі Фейсбук за посиланням – https://www.facebook.com/2001SOLconference/

Проведення “Дня відкритих дверей НТУ “ХПІ”

26 листопада 2017 року в спорткомплексі НТУ “ХПІ” відбувся “День відкритих дверей НТУ “ХПІ”. Вперше цей захід було проведено в новому форматі. Він зібрав максимальну за всю історію проведення заходу кількість учасників – близько півтори тисячі осіб. Захід проводився у новому форматі: фестивалю з лабораторно-експериментальною територією, де демонстрували досліди з фізики, хімії та інших наук.  Завершальним акордом Дня відкритих дверей став рок-концерт.

26 листопада 2017 року – “День відкритих дверей НТУ “ХПІ”

Кафедра Охорони праці та навколишнього середовища Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” запрошує Вас відвідати “День відкритих дверей НТУ “ХПІ”, який відбудеться 26 листопада 2017 року об 10 годині. Детальніше….

9.11.2017 – студенти відвідали «Корум Світло шахтаря»

9 листопада 2017 року студенти групи МТ-57 зі своїм керівником Ганною Михайлівною Панчевою відвідали підприємство «Корум Світло шахтаря».

Метою даного заходу было ознайомлення майбутніх менеджерів з охорони праці з їх роботою на підприємстві.

 

19.10.2017 – збори студентів за фахом

У четверг 19 жовтня у 14.05 в аудіторії 1206 У-1 відбулись щорічні збори студентів за фахом.

На зустрічі завідувач кафедрою “ОП та НС” проф. В.В. Березуцький розповів студентам та викладачам про відвідання конференції у Польщі. Окремим питанням обговорювалась можливість навчання студентів за кордоном.

 

Викладачі кафедри та студенти зустрілись з першим космонавтом незалежної України

13 вересня студенти та викладачі кафедри ОП та НС НТУ «ХПІ» зустрілись з першим космонавтом незалежної України, Героєм України Леонідом Каденюком. Захід відбувся в інтерактивному просторі для освіти і творчості «Арсенал Ідей».

Джерело: http://www.kpi.kharkov.ua

 

 

 

Дивитись далі ....

Проведення конференції БЖДЛ у 2017 році

Інформацію щодо проведення ІХ Міжнародної науково-методичної конференцію “Безпека людини у сучасних умовах” у 2017 році можна знайти на сторінці у мережі Facebook.

Шановні учасники ІХ Міжнародної науково-методичної конференції, 121 Міжнародної наукової конференції EAS “БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ” повідомляємо Вам, що прийом матеріалів та заявок на участь у конференції подовженно до 1 листопада 2017 року.


Шановні учасники ІХ Міжнародної науково-методичної конференції, 121 Міжнародної наукової конференції EAS “БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ” повідомляємо Вам, що за матеріалами конференції буде видано наукову монографію у друкованому вигляді.

Для розміщення Вашої статті у монографії, будь ласка, зробить про це відмітку у  Заявці, та надішліть її разом з публікацією на електронну адресу: otios@ukr.net

Вимоги до публікації у монографії:

Матеріали приймаються за тематичною спрямованістю конференції (обов’язково вказати номер теми). Відповідальність за матеріал, що надано у публікації несе автор. Обзорні статті до монографії не включаються. Пріоритетність включення до монографії буде визначатися науково ємністю статті та її новизною.

Тематика конференції

1 Проблеми безпеки життєдіяльності – шляхи вирішення, перспективи;

2 Навчання з наукового напрямку безпека життя та здоров’я людини;

3 Небезпека підприємств, сільського господарства, транспорту та оточуючого середовища;

4 Сучасні техніка та обладнання захисту природи та людини;

5 Моніторинг стану навколишнього середовища;

6 Безпека людини у сучасних умовах;

7 Інформаційні та експертні системи у вирішенні питань безпеки життєдіяльності;

8 Соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

Об¢єм  для монографії 10-15 сторінок формату А4, формат файлу doc, pdf (назва файлу – № теми, ПІБ) в електронній формі. Шрифт-Times New Roman, кегель 12,0 стиль-звичайний. Розташування на сторінці – поля: усі 2,5 см. Інтервал – 1,5. Зверху по центру: назва доповіді на мові статті та на англійській (заголовним жирним шрифтом); нижче – ініціали та фамілія авторів (жирний курсив); нижче – назва закладу (установи) та міста (звичайний шрифт курсив); нижче, через інтервал, анотація та ключові слова на трьох мовах (українська, російська, англійська). Анотація оформлюється шрифтом Times New Roman, кегель 11,0 стиль-звичайний, інтервал 1,0, обсягом не більше 10 строк Відокремити анотації на різних мовах порожнім рядком. Бажана перевірка англійської анотації у фахівців. Після анотацій через інтервал текст доповіді. Література оформлюється за вимогами наукових публікацій, бажано вказувати джерела інформації не старіше 10 років. Малюнки, графіки тільки чорно-білі. Таблиці та малюнки оформлюються за вимогами наукових публікацій. У матеріалах студентів наводити не більше одного керівника.

Вартість публікації та 1 примірника монографії становить орієнтовно до 100 грн. У вартість не включена пересилка монографії адресату.

Заявки та публікації для монографії приймаються до 15 листопада 2017 року.

Навчальний посібник кафедри відмічено високою нагородою

За підсумковими даними конкурсної комісії НТУ “ХПІ” з конкурсу на кращій підручник, навчальний посібник із грифом Міністерства освіти і науки України у 2016 році від 15 червня 2017 року навчальний посібник: Березуцький В.В., Васьковець Л.А., Древаль О.М. Екологія: НТУ “ХПІ”, 2016. – 420 с. за Загальнонауковим напрямом – посів 1 місце!