Здобуття освіти це відповідальний процес набуття нових знань та професійних навичок через особистий досвід. Щоб досягти успіху та розвитку, важливо постійно вдосконалювати свої знання, використовувати всі можливості та прагнути до більшого. Міжнародне стажування для здобувачів освіти відкриває багато можливостей для майбутніх професіоналів, розширює межі професійної самореалізації та додає конкурентних переваг на міжнародному ринку праці.
Кафедра Безпеки праці та навколишнього середовища для підтримки сприятливого інноваційного освітнього середовища активно залучається до сталої взаємодії з міжнародними партнерами та засвоєння міжнародного досвіду здобувачами освіти в рамках програм академічної мобільності.
Сьогодні ми вітаємо наших студенток: Решетняк Катерину (МІТ 622) та Акімову Ельвіру (МІТ 622с) з успішним завершенням навчання за програмою: International Virtual Mobility Program “Advanced Manufacturing: Innovations in Materials and Technologies”, організовану Сумським державним університетом (Україна), Познанською політехнікою (Польща), Технічним університетом м. Кошице (Словацька Республіка) та Міжнародною асоціацією технологічного розвитку та інновацій.
Стажування проходило з 21 жовтня 2024 по 13 грудня 2024. Студенти мали можливість слухати захоплюючі лекції провідних науковців з університетів-партнерів: професора Віталія Іванова (Сумський державний університет, Україна); д.т.н. Дмитра Левченко (Лодзький політехнічний університет, Польща); д.т.н. Андрія Довгополова (Сумський державний університет, Україна); д-ра Поп Григоре (Технічний університет Клуж-Напока, Румунія); д-ра Віталія Колесника (Сумський державний університет, Україна); д-ра Христину Берладір (Сумський державний університет, Україна); д-ра Флорін Попістер (Технічний університет Клуж-Напока, Румунія). Лекції охоплювали широкий спектр тем, які є важливими для сучасних технологій в галузі виробництва та матеріалознавства. Навчальний компонент програми складався не тільки з лекційних занять, а ще з важливих складових освітнього процесу: самостійної роботи та наукових дискусій між студентами та викладачами, що є запорукою ефективності майбутньої професійної діяльності. Навчання за Програмою надало студентам унікальну можливість поглибити свої знання та налагодити міжнародні зв’язки у сфері передових виробничих технологій.
Доценти кафедри «БПтаНС» Мовмига Н.Є. та Євтушенко Н.С.