Плавання – 64-а Спартакіада ​​НТУ «ХПІ»

27 березня 2014

3_дистанция 50 м брасс
27 березня 2014 в басейні УСК НТУ « ХПІ » пройшли особисто – командні студентські змагання з плавання за програмою 64 – ї Спартакіади НТУ « ХПІ ». У змаганнях брало участь 171 студент університету (23 – дівчини , 148 – юнаків) . Кожен учасник змагань міг взяти участь в 2 -х особистих видах програми і естафетному плаванні 4х50 м у составі команди факультету. Підсумкова кількість очок команди факультету складалась з очків 10 кращих результатів індивідуальних видів програми і очків команди факультету в естафетному плаванні 4х50 м. У різних видах програми за класифікаційними нормативам з плавання пропливли : КМС – 3 чол. , 1 р . – 18 осіб , 2 р . – 27 осіб , 3 р . -52 осіб, 70 чол. – по 1 і 2 юнацьким розрядами . З них 25 людина вперше виконали класифікаційні нормативи з плавання .

Переможцями та призерами у різних видах програми змагань стали: серед дівчат – на дистанції 50 метрів вільний стиль: Дуняк Ксенія , МСУ (АП – 48б ) , Кужелева Олена , МСУ (МТ – 42 ) , Ісправнікова Вікторія , МСУ ( ІФ- 70); на дистанції 50 метрів брас : Оробінський Ірина ( І – 19а ) , Болотова Валерія ( І – 12б ) , Охріменко Ольга ( ІФ- 59б ) ; на дистанції 50 метрів батерфляєм : Дуняк Ксенія , МСУ (АП – 48 б) , Білоус Олеся , КМСУ (О), Рябуха Марія , МС ( БФ-22б ) ; на дистанції 50 метрів на спині : Кужелева Олена , МСУ (МТ – 42 ) , Халимова Євгенія ( ІФ- 62б ) , Сіренко Катя (ЕМ – 99). Серед юнаків – на дистанції 50 метрів вільний стиль: Подгорнов Максим , МСУ (КІТ – 43б ) , Боригін Денис (ЕМ -23) , Слюсаренко Михайло , КМСУ ( ІФ- 71); на дистанції 50 метрів брас : Батанов Микита , МСУ (КІТ – 33 , 50 м. брас – 0.30,99 с, встановив новий рекорд ХПІ), Малашенко Михайло , КМСУ ( ЕМБ – 33а ) , Павлуню Денис , (МТ – 21У ) ; на дистанції 50 метрів батерфляєм : Подгорнов Максим , МСУ (КІТ – 43б ) , Рябуха Володимир (АП – 19а ) , Федоров Ярослав , КМСУ (ІФ- 71); на дистанції 50 метрів на спині : Слюсаренко Михайло , КМСУ ( ІФ – 71 ) , Ямковий Клим ( ІФ- 53а ) , Котов Євген ( ІФ- 70).

В естафетному плаванні 4х50 м  у видовищній і впертій боротьбі 1 – е місце завоювала чоловіча команда КІТ – факультету ( Батанов Н. , Горніченко Р. , Веліу Е. , Подгорнов Максим ) , 2 – е місце команда ІФ – факультету (Котов Е. , Товстокоренко О. , Федоров Я. , Слюсаренко М. ), 3 – е місце команда ЕМ – факультету ( Гойсан С. , Колос Є. , Швидкий А. , Боригін Д. ) . У загальнокомандному заліку серед факультетів: I місце – КІТ ( 6363 очок) , II місце – ІФ ( 6273 очки) , III місце – ЕМ ( 5463 очки). Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами , команди факультетів – кубками . Вітаємо студентів – спортсменів і команди факультетів , бажаємо успіхів!

1_на старте 50 м брасс _4_Батанов
на старті заплив на дистанції 50 м брас , 4 доріжка – МСУ Батанов Микита , КІТ – 33 переможець на цій дистанції , 50 м. брас – 0.30,99 с, встановив новий рекорд ХПІ , 5 доріжка – КМСУ Малашенко Михайло , ЕМС – 33а , срібний призер на цій дистанції .