Ігор Німченко здобуває другу медаль на своїй першій Паралімпіаді!

Ігор Німченко, випускник спеціальності «Фізична культура і спорт» ІНН соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ», фінішував із «бронзою» у фіналі плавання 200 метрів комплексом!

Виступ на 200 метрах комплексом закривав для Ігоря програму паризької Паралімпіади, де плавець сумарно виступив у п’яти дисциплінах.

У фіналі 200-метрівки Ігор першим завершив стартовий басейн, а за підсумками 100 метрів опустився на другу сходинку. Після третього відрізку дистанції українець був вже четвертим, але на заключних 50 метрах випередив італійця Ріккардо Менчотті та виграв «бронзу».

Нагадаємо, що для Ігоря це вже друга медаль його дебютної Паралімпіади, раніше він здобув срібну нагороду на дистанції 100 метрів батерфляєм.

Таким чином Ігор доєднався до переліку з 19 мультимедалістів України на Паризькій Паралімпіаді.

Пишаємося здобутками нашого видатного випускника та бажаємо Ігорю нових яскравих перемог!