Кафедра «Фізичне виховання» взяла участь в Міжнародній школі семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті»

08-11.04.2025 року в НТУ «ХПІ» вже традиційно пройшла Міжнародна школа семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». Ця школа є важливим заходом для підвищення педагогічної професійної майстерності не лише викладачів НТУ»ХПІ», а і представників педагогічної спільноти зі всієї України. Унікальність цього заходу в різноманітних можливостях вдосконалюватись в педагогічних, психологічних майстер класах. В цьому році кафедра «Фізичного виховання» вперше взяла участь в ролі спікерів і представила два майстер класи,  спрямованні на покращення працездатності викладачів і збільшення професійного довголіття.

Майстер клас «Підвищення працездатності під час робочого дня засобами оздоровчих методик» проводили Ірина Євтифієва – доцент кафедри Фізичного виховання НТУ «ХПІ», доктор філософії з фізичної культури та спорту, Майстер спорту України,  Ірина Дегтярьова – старший викладач кафедри Фізичного виховання НТУ «ХПІ», Майстер спорту України,  Юлія Гасан – викладач кафедри Фізичного виховання НТУ «ХПІ». Досвідчені викладачі провели майстерню з ізотонічного тренування, суглобної гімнастики, йогалатесу, методики М. Фельденкрайза, дихальної гімнастики, вправ для релаксації. Ознайомитися із презентацією виступу можна тут.

 

Майстер клас «Педагог свого здоров’я. Поради і практичні рекомендації» проводили Білоус Олеся Валеріївна – доцент кафедри Фізичного виховання НТУ «ХПІ», кандидат технічних наук, Майстер спорту України, Арабаджи Тимур Дмитрович – доцент кафедри Фізичного виховання НТУ «ХПІ», кандидат педагогічних наук, Майстер спорту України.

Кожний викладач, кожний фахівець шукає формулу успішності на роботі і житті. Фізична культура має унікальний потенціал для забезпечення високої якості діяльності і життя. Всі знають про необхідність, усі роблять спроби займатись своїм здоров’ям, але мала кількість досягає успіхів в цій справі. Досвідчені фахівці поділились секретами, як стати педагогом свого здоров’я, як зробити перший крок, і потім сформувати звичку займатись системно та задоволенням? Які пульсові режими корисні? Як слідкувати і підбирати корисне навантаження? Як стати здоровим? Ознайомитися із презентаціями виступу можна тут і тут.

Поділитись: