У НТУ «Харківський політехнічний інститут» визначили учасників V сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB. Стипендіатами стали три команди студентів із найкращими ідеями проєктів. Серед них представники кафедри технології пластичних мас і біологічно активних полімерів: аспірантка Лебедєва Катерина, завідувачка кафедрою Черкашина Ганна та асистент Воронкін Андрій. Вони представляють стартап «Біологічно-активні антисептичні мікроігольчасті гідрогелеві патчі, що дозволяють вводити активні речовини та ліки в організм людини».
Загалом у відбіркових пітчах брали участь 11 стартап-проєктів. Автори проєктів 5-го сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB — науково-педагогічні працівники, молоді вчені, аспіранти та студенти Харківського Політеху. Відбір проходив в онлайн форматі, членами журі були представники ХПІ та Chernovetskyi Investment Group (CIG). Chernovetskyi Investment Group (CIG) — одна з найбільших інвестиційних компаній на ринку СНД, була заснована у 2013 році. Докладніше: http://cig.vc/
Тепер стартап команда нашої кафедри впродовж поточного навчального року удосконалюватимуть свої стартапи, отримуючи також менторську та фінансову підтримку. Основне завдання стартаперів ХПІ — створити продукт та почати його комерціалізувати. Підсумком 5-го сезону програми CIG R&D LAB у ХПІ стане визначення команди-переможця, яка отримає фінансування для подальшого розвитку проєкту. Зазвичай фінал програми відбувається наприкінці навчального року.