Новини

Захист аспіранток з Китаю за спеціальністю 073 «Менеджмент»


Наукова школа ХПІ працює! 16.02.2024 р. відбувся захист кваліфікаційних  робіт на здобуття звання доктор філософії двох аспіранток, громадянок Китайської народної республіки по спеціальності 073 “Менеджмент”.  Захист відбувся англійською мовою і проходив у змішаному форматі – члени ради були присутні у НТУ «ХПІ», а опоненти та аспірантки доєдналися завдяки інтернет  технлогіям нашого університету.
Аспірантка Чжан Мінь (науковий керівник – професор Дмитро Горовий) представила роботу «Логістичне управління розвитком інтегрованих ланцюжків постачань», а аспірантка Ден Цівень (науковий керівник – професор  Олександр Манойленко) представила роботу на тему «Організаційно-економічне забезпечення корпоративної соціальної відповідальності». Обидві теми досліджень затребувані в сучасному глобалізованому світі і є надзвичайно  актуальними і для України, і для КНР.
Вдячні Ректору НТУ «ХПІ» Євгену Соколу, проректору Генадію Хрипунову та всьому колективу НТУ “ХПІ” за організацію захисту в цей складний час!


Захист аспіранта Шехна Халеда (Сірія), за напрямком «Інформаційні технології» за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія»

 ✌️14 лютого 2024 року відбувся захист аспіранта кафедри комп’ютерної інженерії та програмування – Шехна Халеда (Сірія), який отримав науковий ступінь доктора філософії у галузі «Інформаційні технології» за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія». Науковий керівник – д.т.н. проф. Поворознюк Анатолій Іванович.
Тема дисертації: «Система підтримки прийняття діагностичних рішень при аналізі цифрових медичних зображень».
👍Виконані дослідження зосереджені на розробці системи, яка допомагатиме медичним фахівцям приймати діагностичні рішення на основі аналізу цифрових зображень. Завдяки поєднанню комп’ютерної науки і медичної діагностики, робота Шехна Халеди мати значний вплив на сучасну медичну практику. Використання його системи підтримки прийняття діагностичних рішень може покращити точність та швидкість діагностики, що в свою чергу сприятиме підвищенню якості медичного обслуговування та рятування життя.
Вітаємо Шехна Халеда та бажаємо подальших успіхів!🎉


Онлайн-випускний вечір бакалаврів та магістрів

Вже стало доброю традицією нової команди Навчально-наукового інституту Міжнародної освіти під керівництвом проректора Геннадія Хрипунова проводити он-лайн випускні для іноземців – бакалаврів та магістрів НТУ “ХПІ”, що закінчують наш університет. Коли ми не можемо наживо спілкуватися із нашими студентами, он-лайн заходи вже стали нормою нашого буття.

28.12.2023 р. на платформі Microsoft Teams відбувся такий черговий урочистий захід. З привітальним словом перед випускниками англійською мовою виступили проректор Геннадій Хрипунов, директор Навчально-наукового інституту міжнародної освіти Дмитро Горовий, заступник директора ННІ МО Ганна Дроздова.

Сьогоднішня церемонія, організована заступником голови приймальної комісії ННІ МО Оленою Черних, стала справжнім бенефісом для першого випуску магістрів із Китаю, які не побоялися в буремному 2022 році поступити, а цьогоріч успішно закінчити наш університет. Всього дипломи бакалаврів та магістрів НТУ “ХПІ” цього року отримали близько 100 іноземців з Китаю, Туркменістану, Марокко, Лівану, Туреччини, Азербайджану, Німеччини тощо.

В наступному 2024 році на нас чекають 2 великі випуски іноземців – влітку близько 200 осіб та у грудні близько 600 осіб. Сподіваємося, що плани і реалізація нових онлайн заходів дирекції ННІ МО також будуть до вподоби!

Сьогодні ж ми кажемо нашим випускникам: «Дякуємо, що Ви були з нами! Чекаємо на Вас на наступних рівнях освіти! Бажаємо нових досягнень !!!🎉✌️»


Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарних технологій

6  грудня 2023 року на кафедрі педагогіки та психології управління соціальнимия системами ім. акад. І.А. Зязюна відбувся перший випуск здобувачів 2-го магістерського рівня освіти з Китаю та Туреччини, які навчалися за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи».

Магістранти представили роботи на актуальні для сьогодення теми: розвиток лідерських якостей студентів за допомогою онлайн-тренінгів, формування екологічної компетентності майбутніх китайських інженерів, розвиток лідерського потенціалу бакалаврів-психологів тощо.

Студенти представили результати власних теоретичних і практичних досліджень у галузі педагогіки вищої школи й підтвердили ступінь МАГІСТРА ОСВІТНІХ, ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК.

Вітаємо наших іноземних здобувачів і бажаємо їм професійних та особистих успіхів!


ННІ комп’ютерних наук та інформаційних технологій

121 та 122 спеціальності

На кафедрі ПІІТУ пройшли захисти робіт випускників освітньо-професійних магістерської програми 121 «Інженерія програмного забезпечення» і бакалаврської програми 122 «Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи». Студенти-іноземці приділили увагу актуальним темам, які стосуються інтелектуальних чат-ботів, класифікації зображень, аналізу семантичного ядра цифрового контенту.

Пишаємося, що студенти-іноземці  продемонстрували гарні результати. В своїх роботах вони висвітлили перспективні і цікаві теми:
– «Дослідження та розробка методу вирішення задачі подання семантичного ядра цифрового контенту за допомогою семантичної мережі», магістр ДЖАНБОЛАТ ВУРАЛ ДЖАН, освітня програма 121 «Інженерія програмного забезпечення», група КН-М222іа.е;
– «Розробка та дослідження програмних компонентів обробки природної мови для побудови інтелектуального чат-боту», магістр МХАРРЕШ АЮБ, освітня програма 121 «Інженерія програмного забезпечення», група КН-М222іа.е;
– «Розробка моделей та програмних компонентів для задачі класифікації зображень», бакалавр ОДУНТАН ТОЛУВАНІ ОЛУВАТОБІ, освітня програма 122 «Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи», група КН-419dі.е.

Вітаємо з успішним захистом іноземних студентів!

123 спеціальність

На кафедрі “Комп’ютерна інженерія та програмування” 15 грудня 2023 року відбувся захист дипломних робіт магістрів та бакалаврів, які навчалися англійською та українською мовою за спеціальністю 1️⃣2️⃣3️⃣ «Комп’ютерна інженерія» за освітньою програмою «Сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри” 🎮📱💻

За період навчання студенти з Китаю🇨🇳, Туркменистану 🇹🇲, Азербайджану 🇦🇿, Узбекистану🇺🇿, Турції 🇹🇷 отримали фахові знання та вміння в галузі інформаційних технологій, які будуть застосовані ними у своєму житті та роботі.

До захисту були представлені дуже цікаві та різноманітні дипломні роботи з використанням сучасних технологій та мов програмування.
🎉Усі магістри захистились на відмінно✌️


ННІ хімічних технологій та інженерії

12 грудня на кафедрі переробки нафти, газу та твердого палива відбувся захист дипломного проекту магістра іноземного студента з Кітаю Сонг Ланга.
Сонг Ланг досліджував теоретичні та прикладні аспекти переробки сирої нафти.
Впродовж всього періоду навчання Сонг Ланг демонстрував пунктуальність, відповідальність та сумлінність, тому дипломна робота виконана на високому рівні.


В ННІ енергетики, електроніки та електромеханіки відбувся захист дипломних проектів та робіт магістрів з числа іноземних студентів

В рамках спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка студентами було охоплено широке коло актуальних питань. Вибрані напрямки досліджень від «Сонячна фотоелектрична система для сільської мікромережі у Лівані» та «Гібридна електростанція для задоволення потреб приватного будинку потужністю 10 кВт» до «Проєктування двигуна постійного струму потужністю 48 кВт для привода папероробної машини» мають велике практичне значення. Вітаємо студентів із Марокко, Китаю, Лівану та Азербайджану з успішним закінченням навчання та отриманням освітнього ступеня магістра.


В ННІ механічної інженерії і транспорту група МІТ-222ік.е у повному складі отримала дипломи з відзнакою.

  

В навчально науковому інституті механічної інженерії і транспорту закінчився період захисту кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Серед студентів з Китаю, Лівану, Єгипту, Морокко, які обрали НТУ”ХПІ” та стійко пройшли складний та насичений шлях до мети, значна кількість відмінників.
Студентами були представлені роботи з прикладної механіки (спеціальність 131 Прикладна механіка) та автомобільного господарства (спеціальність 274 Автомобільний транспорт). Новоспечені інженери завзято працювали над темами своїх досліджень в області вивчення особливостей високошвидкісної обробки, аналізу перспектив та розробки рекомендацій щодо розвитку комплексних станцій технічного обслуговування в Лівані, удосконаленню енергетичних характеристик вихорокамерного компресора
при виконанні відповідальних промислових операціях та ін.
Екзаменаційним комісіям були представлені цікаві рішення, які можуть і мають бути впровадженні в реальних виробничих умовах.
Пишаємося нашими випускниками! Бажаємо їм творчого натхнення та сталого особистісного розвитку.


💸🌟🦄 Стартап центр “Спарк” об’єднав кафедри обліку і фінансів та кафедри менеджменту у інноваційному проєкті Фінтех лабораторія.

🧑‍💻🧑‍🎓 Китайськими магістрами з обох кафедр було представлено 11 стартапів, які взаємодіяли з областями енергозберігаючих технологій, туризму, реклами, спорту, освіти, страхування.

🎉🚀Успішний запуск Фінтех лабораторії відзначається величезним прогресом та колективними зусиллями студентського співтовариства. Об’єднані кафедри та студенти здійснили інноваційний крок, представивши перспективні стартапи у різних галузях.

Отриманий Фідбек менторів став визнанням не лише цінності представлених ідей, а й організаційного потенціалу команди. Студенти вміло розподілили обов’язки в групах, виявивши свої сильні сторони та співпрацюючи для досягнення спільних цілей.

🌟💡Цей успіх визначає новий етап розвитку фінтех ініціатив у нашому університеті, а також підкреслює значущість колективного підходу та взаємодії між різними напрямками навчання.

Ми з нетерпінням очікуємо наступних досягнень та інновацій на цьому захопливому шляху розвитку.


17 листопада, Міжнародний день студентів 2023 – День міжнародної солідарності студентів

Бажаємо вам добре вчитися, отримувати нові знання, розвиватися, знаходити своє «Я»!


✌️НТУ ХПІ – на 50-й паралелі північної широти

Експерти наукового центру ДП «Харківстандартметрологія» визначили точне місце☝️ де проходить 50-я паралель північної широти. Це майданчик біля Електротехнічного корпусу та Навчально-наукового інституту міжнародної освіти НТУ “ХПІ”.

👍 Відповідні зміни кафедра комп’ютерної інженерії та програмування (КІП) внесла у розроблену нею електронну карту кампуса ХПІ:
https://youtu.be/waiHXv19pxQ?si=8o0cbVznIufWLPKR

👉Докладніше на сайті НТУ ХПІ:
https://www.kpi.kharkov.ua/rus/2023/11/07/hpi-na-50-j-paraleli/


 

Запрошуємо вас ознайомитись із неймовірною 3d екскурсією студентського містечка НТУ ХПІ


У НТУ «ХПІ» відбувся перший захист докторів філософії серед іноземних студентів, які навчались англійською мовою
https://web.kpi.kharkov.ua/mo/uk/2023/07/08/u-ntu-hpi-vidbuvsya-pershyj-zahyst-doktoriv-filosofiyi-sered-inozemnyh-studentiv-yaki-navchalys-anglijskoyu-movoyu/

 


 

Урочиста онлайн-церемонія випуску бакалаврів та магістрів 2022/2023 навчального року: https://youtu.be/WEQjC9iQ_SA