Участь викладачів кафедри у міжнародному освітньому проєкті «Відкриті освітні ресурси з Україною»

У 2024 році кафедра Українознавства, культурології та історії науки стала номінантом на щорічну Премію DOU в категорії «Найкраща некомерційна ініціатива, яка сприяє розвитку ІТ-галузі». Наша кафедра представляє міжнародний освітній проєкт «Відкриті освітні ресурси з Україною», що реалізується разом із іншими ЗВО Харкова, Києва, Львова та Дніпра. Проєкт спрямований на підтримку українських викладачів й забезпечення безперервності освіти для здобувачів, які постраждали від війни.

 

«Відкриті освітні ресурси з Україною» https://av.tib.eu/publisher/Projekt__Open_Education_Resources_with_Ukraine_ передбачають створення та поширення віртуальних курсів, що дає змогу студентам продовжувати навчання попри обмеження, спричинені війною. Вільний доступ до понад 300 відео-матеріалів забезпечує портал Німецької національної науково-технічної бібліотеки Ганноверського університету імені Готфріда Вільгельма Лейбніца (Ганновер, Німеччина). Впродовж 2024 р. викладачки кафедри – професор Олена ТВЕРИТНИКОВА та доцент Марина ГУТНИК створили 8 відео-лекцій з історії науки й техніки https://doi.org/10.5446/s_1732, що охоплюють Стародавній світ, Античність, Середні віки, промислову революцію та внесок українських науковців у світову науку. У 2025 р. заплановані лекції з історії української науки й техніки, а також культури України.

Номінація на премію DOU є визнанням внеску проєкту «Відкриті освітні ресурси з Україною» у підтримку української освіти.

До 27 лютого 2025 р. триває голосування за кращі ініціативи, подані на Премію DOU.

Підтримати найкращих

У публікації використані матеріали сайту НУ “Львівська Політехніка”

 

Поділитись: