Проект щодо Green-IT

Проект про Green-IT У літньому семестрі 2022 року на FIW буде доступний новий захоплюючий факультативний модуль! Приєднуйтесь до нас та нашого українського університету-партнера ХПІ на нашому PROJECT & MODULE PITCH у середу, 19 січня о 15:00 (UTC +1): • Дізнайтеся

Програма аккредитацiї та вiдкрита зустрiч з експертною групою

Відкрита зустріч з експертною групою: ID 28687 Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” ОП “Програмне забезпечення інформаційних систем” Час: 12 янв. 2022 04:45 PM Киев Підключитись до конференції: Веб-посилання Ідентифікатор конференції: 756 2379 9625 Пароль: 2022

Лекції та воркшоп від професора французького університету

15-16 грудня до НТУ “ХПІ” завітав Т`єррі Амон – професор університету Сорбони Париж Норд. Він розповів про свій ЗВО і провів лекції та воркшоп зі Specialized Text Mining, до яких долучились студенти кафедри ПІІТУ.

Запрошуємо прослухати курс лекцій професора з Університету Сорбони Париж Норд

Запрошуємо всіх бажаючих прослухати лекції з Specialized Text Mining та прийняти участь у воркшопі, які проведе в НТУ «ХПІ» 15-16 грудня 2021 р. професор університету Париж 13 Тьєрі Амон.

Викладачі кафедри ПІІТУ взяли участь у проєкті «Сертифікація ІТ-дисциплін»

1-го грудня гаранти освітніх програм кафедри ПІІТУ (Михайло Годлевський, Ольга Чередніченко, Олена Нікуліна, Юлія Літвінова) взяли участь у проєкті від Харківського ІТ-кластеру «Сертифікація ІТ-дисциплін».

Вiдбулася лекция з бiзнес-експертом світового класу

9 листопада о 16:00 Лектор Рік Расмуссен із Каліфорнійського університету Берклі (США) давав лекцiю на базi платформи Zoom. Тема першої лекції — «Introduction to Entrepreneurial Frameworks».

Практична підготовка аспірантiв на кафедрi ПIIТУ

На кафедрі проходять практичну підготовку аспіранти ОНП «Комп’ютерні науки», в ході якої здобувачі вищої освіти третього рівня отримують педагогічні навички згідно з робочою програмою педагогічної практики аспірантів за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».

Класні новини від Sigma Software University ⚡️

🔥 З 25 по 29 жовтня пройде осінній Open Tech Week — серія благодійних заходів, що триватимуть протягом робочого тижня і кожного вечора збиратимуть ІТ спільноту на тематичні зустрічі. Для студентів діє знижка -50% за промокодом OTWstudents, який потрібно ввести

Кафедра ПІІТУ розпочинає активну співпрацю з німецьким ЗВО

Викладачі кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління (професор Ольга Чередніченко, доценти Марина Вовк та Марія Козуля) стали авторами проекту в сфері міжнародного віртуального академічного співробітництва з університетом прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS, Німеччина).

У Sigma Software відкрито набір до UI/UX DESIGN інтернатури

Мрії здійснюються! 🤩