Залучення вчених і педагогів до вирішення актуальних проблем цифрової економіки: захід від ГО «УНІТ»

22 листопада в рамках загальних зборів членів ГО «УНІТ» пройшов семінар «Цифрова економіка України: залучення науково-педагогічної громадськості».

Новини профспілки

12 листопада 2019 року відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації співробітників КН-факультету.

Воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними» провели для школярів «Дивосвіт» м Люботин.

ГО УНІТ і кафедра ПІІТУ продовжують знайомити старшокласників зі світом ІТ і відкривати перед ними секрети технології Big Data. 8 листопада воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними» провели для учнів школи-інтернату для обдарованих дітей «Дивосвіт» м Люботин.

SoftServe відкриває реєстрацію на участь в R&D Incubator у Харкові

16 грудня в Харкові стартує 3-місячна стипендіальна програма від SoftServe для студентів старших курсів технічних спеціальностей.

Запрошуємо на семінар «Цифрова економіка України: залучення науково-педагогічної спільноти»

22 листопада 2019 року планується проведення IX науково-практичного семінару «Цифрова економіка України: залучення науково-педагогічної спільноти».

ГО УНІТ і кафедра ПІІТУ проводять воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними».

Щоб якомога більше учнів харківських шкіл познайомилися зі світом IТ, ГО УНІТ, кафедра ПІІТУ і інші партнери проводять ще один воркшоп: «Просто про складне: Робота з великими даними». Воркшоп проходить в рамках ініціативи «Meet and Code», яка впроваджується в Україні

Тестування від NIX

Воркшоп по роботі з BigData: школярі спробували себе в ролі бізнес-аналітиків

5 жовтня на кафедрі ПІІТУ НТУ «ХПІ» за підтримки ГО УНІТ пройшов воркшоп для учнів 9 -11 класів «Просто про складне: Робота з великими даними». 

Складові успіху: профільна ІТ-освіта + практика в Європі

25 жовтня відбулася зустріч словацької делегації Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (VŠEMvs) з бакалаврами 3-4 курсів та магістрами, які цього року розпочали навчання на спільній програмі подвійних дипломів «Інформаційні системи та технології в підприємництві».

Одна магістратура – два диплома: магістерська програма зі словацьким ЗВО

25 вересня 2019 року відбудеться зустріч бакалаврів 3-4 курсів зі словацькою делегацією Школи економіки та менеджменту в публічному  адмініструванні в Братиславі (VŠEMvs).