Воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними» провели для школярів «Дивосвіт» м Люботин.

ГО УНІТ і кафедра ПІІТУ продовжують знайомити старшокласників зі світом ІТ і відкривати перед ними секрети технології Big Data. 8 листопада воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними» провели для учнів школи-інтернату для обдарованих дітей «Дивосвіт» м Люботин.

SoftServe відкриває реєстрацію на участь в R&D Incubator у Харкові

16 грудня в Харкові стартує 3-місячна стипендіальна програма від SoftServe для студентів старших курсів технічних спеціальностей.

Запрошуємо на семінар «Цифрова економіка України: залучення науково-педагогічної спільноти»

22 листопада 2019 року планується проведення IX науково-практичного семінару «Цифрова економіка України: залучення науково-педагогічної спільноти».

ГО УНІТ і кафедра ПІІТУ проводять воркшоп «Просто про складне: Робота з великими даними».

Щоб якомога більше учнів харківських шкіл познайомилися зі світом IТ, ГО УНІТ, кафедра ПІІТУ і інші партнери проводять ще один воркшоп: «Просто про складне: Робота з великими даними». Воркшоп проходить в рамках ініціативи «Meet and Code», яка впроваджується в Україні

Тестування від NIX

Воркшоп по роботі з BigData: школярі спробували себе в ролі бізнес-аналітиків

5 жовтня на кафедрі ПІІТУ НТУ «ХПІ» за підтримки ГО УНІТ пройшов воркшоп для учнів 9 -11 класів «Просто про складне: Робота з великими даними». 

Складові успіху: профільна ІТ-освіта + практика в Європі

25 жовтня відбулася зустріч словацької делегації Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (VŠEMvs) з бакалаврами 3-4 курсів та магістрами, які цього року розпочали навчання на спільній програмі подвійних дипломів «Інформаційні системи та технології в підприємництві».

Одна магістратура – два диплома: магістерська програма зі словацьким ЗВО

25 вересня 2019 року відбудеться зустріч бакалаврів 3-4 курсів зі словацькою делегацією Школи економіки та менеджменту в публічному  адмініструванні в Братиславі (VŠEMvs).

Кафедра ПIIТУ спільно з ХНУРЕ та ГО УНІТ отримали грант Meet and code

Ми з задоволенням повідомляємо про отримання Meet and Code гранту! Дівчата та хлопчики Харкова та Харківської області зможуть залучитися до різноманіття цифрового світу протягом нашої події Воркшоп “Просто про складне: Робота з великими даними” (https://meet-and-code.org/ua/uk/event-show/2380). Метою воркшопу є залучення учнів

Кафедра ПIIТУ виграла грант з академічної мобільності

Вітаємо усіх з гарною новиною: наш партнер університет Paris 13 та НТУ “ХПІ”, кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління, виграли грант ERASMUS project KA1: Академічна мобільність. Цей проект надає гарну можливість студентам та аспірантам вирушити до французького ЗВО на