Подвійні дипломи

Спільна бакалаврська програма з RWTH Aachen University, м. Аахен, Німеччина

З’явився шанс здобути другу освіту в елітному державному університеті Німеччини — Рейнсько-Вестфальському технічному університеті Аахена!
Вже з другого курсу студенти НТУ «ХПІ» можуть бути зараховані до університету Німеччини. Для цього потрібно буде продемонструвати відмінні знання з основних дисциплін та німецької мови.

Докладніше

https://www.rwth-aachen.de/

Спільна магістерська програма з Alpen-Adria Universität, м. Клагенфурт, Австрія

Студенти, які мають відмінні знання зі своїх профільних предметів, а також добре володіють англійською або німецькою мовами, можуть пройти стажування в австрійському виші-партнері. По закінченню навчання в ХПІ студенти кафедри мають можливість отримати диплом як українського, так і європейського ЗВО.

Захист магістерських робіт проходить в ХПІ перед комісією, до складу якої входять не тільки представники кафедри ПІІТУ, але і співробітники австрійського університету, які беруть участь в захисті в режимі онлайн-конференції.

http://www.uni-klu.ac.at/

Спільна магістерська програма з Linnaeus University, м. Векше, Швеція

Ця спільна програма дає можливість студентам кафедри отримати за 2 роки два дипломи магістра: українського та європейського зразка, а також безкоштовне навчання в одному з кращих університетів Швеції.

В рамках програми подвійних дипломів магістранти мають можливість поїхати на навчання в Ліннеус Університет на один-два семестри. Знання англійської мови є обов’язковим для навчання на цих програмах. Захист магістерських робіт англійською мовою проводиться в університеті Ліннеус.

https://lnu.se/

Спільна магістерська програма з Вищою школою економіки та менеджменту, м. Братислава, Словаччина

Програма «Бізнес-аналітика та інформаційні системи в підприємництві» дає студентам поглиблене вивчення інформаційних технологій в галузі підприємництва. Це дає можливість працювати в ІТ-індустрії, пов’язаній з бізнесом.

В рамках програми студенти можуть отримати два дипломи (українського і європейського зразків) і додаткові сертифікати в професійній IT-сфері, а також поліпшити знання англійської і словацької мов. Учасникам програми гарантована стажування в IT-компаніях Словаччини з метою набуття практичних навичок роботи в європейських кампаніях.
Словацька сторона також бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням і проживанням.

На сьогоднішній день програма реалізується на спеціальності 126 “Інформаційні системи та технології” кафедри ІСТ НТУ “ХПІ”.

http://www.vsemvs.sk/en

Готуються програми подвійних дипломів з університетами Франції.