Німеччина

Програма подвійних дипломів з RWTH Aachen University

З’явився шанс здобути другу освіту в елітному державному університеті Німеччини — Рейнсько-Вестфальському технічному університеті Аахена!
Вже з другого курсу студенти НТУ «ХПІ» можуть бути зараховані до університету Німеччини. Для цього потрібно буде продемонструвати відмінні знання з основних дисциплін та німецької мови.

Дивіться презентацію програми:

Innovation Campus 091222 (1)_compressed

 

Дивіться відеопрезентацію програми та відповіді на поширені запитання:

1️⃣ Етап 1: вступ на конкурсну пропозицію з приміткою «Інноваційний кампус» (літо календарного року вступу, форма вступу як бюджетна, так і контрактна).

🔹 121. Інженерія програмного забезпечення (Інноваційний кампус)
💻 Фокус на проєктування, розробку, конструювання та тестування програмного забезпечення.

🔸 122. Комп’ютерні науки та інтелектуальні системи (Інноваційний кампус)
🤖 Фокус на розробку програмного забезпечення, заснованого на штучному інтелекті.

2️⃣ Етап 2: успішне проходження відбору в Інноваційний кампус (2 тижні на початку другого семестру навчання, лютий наступного календарного року, після 1 семестру).

3️⃣ Етап 3: підготовка документів для вступу (травень наступного календарного року, 2 семестр):
▪️ реєстрація в RWTH Online;
▪️ мотиваційний лист;
▪️ сертифікати зі знання англійської та німецької мов, на момент подачі документів достатньо рівня В1 (видає НТУ «ХПІ»);
▪️ виписка про академічну успішність за два семестра (видає НТУ «ХПІ»).

4️⃣ Етап 4: Пошук житла на період навчання (літо наступного календарного року, після 2 семестру). Ми не надаємо безкоштовного проживання, однак в Аахені організована система для розміщення студентів. 👉 Детальніше.

5️⃣ Етап 5: Здача офіційних екзаменів для підтвердження рівня мов (вересень наступного календарного року, початок 3 семестру). Для нашої програми достатньо В2. Перелік сертифікацій, які визнає Аахен.

6️⃣ Етап 6: прибуття до Аахену та початок навчання (жовтень наступного календарного року, 3 семестр).

‼️ Навчання на програмі безкоштовне, однак витрати на проживання і харчування студенти оплачують самостійно. Орієнтовну вартість та перелік витрат можна знайти тут.