Викладачі нашої кафедри продовжують відвідання шкіл Харкова з метою налагодження партнерських стосунків та інформування школярів-випускників про можливості навчання у НТУ “ХПІ”. Цієї осені наш співробітник, професор Гапон Анатолій Іванович, в рамках гуманітарного проекту “Пріорітет” відвідав Харківську спеціальну школу №12. Він розповів про можливості професійної підготовки дітей для розширення перспектив у виборі подальшого життєвого шляху та здобуття якісної вищої освіти. Дякуємо директорці закладу, Галині Івановні Куклиній за теплу зустріч та висвітлення події на своїх сторінках у соцмережах.
![](http://web.kpi.kharkov.ua/auts/wp-content/uploads/sites/67/2022/01/5319179506059163703_121.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/auts/wp-content/uploads/sites/67/2022/01/5319179506059163704_121.jpg)
![](http://web.kpi.kharkov.ua/auts/wp-content/uploads/sites/67/2022/01/5319179506059163705_121.jpg)